Trendy pánske účesy 2010/2011: Punk, rock aj uhladený štýl

Trendy pánske účesy 2010/2011: Punk, rock aj uhladený štýl

19. decembra 2010, Trendy pánske účesy 2010, trendy pánske účesy, pánske účesy, mužské trendy účesy, Trendy pánske účesy 2011, Pánske účesy 2011

Sponzorovanej odkazy:

Aj muži túžia po dokonalom a štýlovom účese! Páni, neváhajte, inšpirujte sa u nás! Dnes vám totiž ponúkneme tie najhorúcejšie trendy na poli účesov pre rok 2010! Zoznámte sa s trendy pánskymi účesmi 2010!

Rok 2010 je rokom návratov! Takzvané retro účesy momentálne „hýbu“ svetom. Ak teda túžite po skutočne modernom a trendy pánskom účese, rozhodne hľadajte inšpiráciu v minulosti. Tento rok môžete byť bez obáv rebelom i drsným punkerom. Ostatne spomínate si ešte na slávnu éru účesov z rokov sedemdesiatych a osemdesiatych? Najmä potom na blonďavé „vrabčie hniezdo“ Billyho Idola? Blond „hniezdo“, ako ho mal kedysi, letí aj dnes! Aj ďalšie trendy pánske účesy sa „vezú“ na vlne rockových hviezd. Vyskúšajte napríklad strihy v štýle emo, ktoré sú často polodlhé a vyznačujú sa veľkou mierou variability.

Nebojte sa objemu

Tradičným evergreenom na poli mužských trendy účesov sú potom aj tento rok vlasové kreácie Davida Beckhama. Vyskúšajte napríklad jeho účes, kedy sú vlasy po stranách výrazne skrátené pomocou strojčeka, a na temene hlavy zase akoby natupírované. Experimentujte so svojimi prameňmi! Ostatne páni, u krátkych strihov sa nebojte docieliť objemu a následne ho akokoľvek postrapatiť. Veľmi moderný a trendy je potom (pri ďalšej inšpirácii Beckhamom) i účes napodobňujúci klasické punkové „číro“.

Pánske trendy účesy 2010 však môžu byť aj veľmi maskulínne! O čom svedčí aj trend takzvaných flat top účesov. Inými slovami účesov inšpirovaných tými armádnymi.

Ste konzervatívny a takto výrazných a extravagantných účesov sa obávate? Nezúfajte, ešte stále môžete byť in! Trendy pánske účesy 2010 môžu byť aj celkom „prirodzené“ a svieže zároveň! Ak nemáte času nazvyš a experimenty vás nelákajú, voľte pánske účesy klasického strihu, jednoduché na úpravu a udržiavanie. Voľte účesy, ktorým stačí k dotvarovaniu len minimum gélu, či vosku. Hrajte sa so stranami, vyskúšajte napríklad klasickú pätku, dozaista vám dodá na serióznosti! Inšpirujte sa aj vy trendy pánskymi účesmi 2010. Páni, nechajte vyniknúť svoju osobnosť!

Zdroj: www.men-haircuts.blogspot.com, www.mens-hairstyles.us, www.popular-malehairstyles.blogspot.com, www.bzzagent.com, www.fasionmagazine- best.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Adam Š.. Článok nájdete v kategórii vlasy a účesy.