Roztomilé, farebné a hravé - také sú pyžamá na zimu 2012

Roztomilé, farebné a hravé - také sú pyžamá na zimu 2012

22. decembra 2012, pyžamá, pyžamo, Lindex, H & M, Reserved, nočné oblečenie, dámske pyžamá, nohavice na spanie

Sponzorovanej odkazy:

Dni, kedy sme sa na noc odievali len do tenkých a krátkych nočných košieľok už sú dávno preč a je tak načase začať na noc obliekať teplejšie a hrejivejšie kúsky. Možností je veľa. Jednou z najobľúbenejších a najpohodlnejších variánt sú klasické pyžamá skladajúce sa z teplákov a trička. Nielenže zahrejú a sú príjemné na nosenie, ale pokojne v nich môžete stráviť doma aj celý deň. Pri pohľade na roztomilé designy pyžám, ktoré si pre nás pripravilo mnoho obľúbených značiek, je naozaj ťažké im odolať! Poďme sa teda pozrieť, aké pyžamá si pre nás pripravil Reserved, H & M a Lindex!

Rozprávkové pyžamá Reserved

Návrhári značky Reserved sa zrejme nechali inšpirovať blížiacimi sa Vianocami a na pyžamách tak ožívajú najrôznejšie rozprávkové postavičky, ako napríklad Mickey a Minnie, alebo víly. Aj ďalšie motívy sú roztomilé, hravé, a ladené do príjemných odtieňov fialovej, bielej, červenej a čiernej. V ponuke sú pyžamá s dlhými aj krátkymi nohavicami, a rovnako tak si môžete vybrať aj dĺžku rukávov u tričiek.

Hravé a veselé pyžamá H & M

Kocky, bodky, leopardí vzor alebo napríklad potlač v podobe obľúbeného psíka Bambiho nechýba na pyžamách švédskej značky H & M. Opäť sa tieto pyžamá nesú na vlne pohodlia. Nohavice sú buď voľné a dlhé, alebo v štýle legín. Farby sú ladené do tónov ružovej, modrej a nájdeme tu i biele a sivé kúsky.

Roztomilé pyžamá Lindex

Pyžamá značky Lindex sa nesú v znamení roztomilosti. Zdobí ich množstvo mašličiek, bodiek, čipiek a gombíkov a vyzerajú naozaj nádherne a žensky. V ponuke Lindex nájdete aj pohodlné flanelové kockované pyžamo, a to hneď v dvoch farbách, červenej a modrej. Nechýbajú tu ale ani pyžamá skladajúce sa z nohavíc a tielka lemovaného čipkou, ktorá pôsobí o niečo viac sexi než ostatné.

Väčšina týchto značiek navyše k pyžamám ponúka aj krásne župany, roztomilé papuče alebo ponožky. Hodia sa skvele napríklad aj ako vianočný darček.

Zdroje: www.hm.com , www.reserved.comwww.lindex.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.