Bandeau šaty - váš dokonalý partner na vianočnom večierku

Bandeau šaty - váš dokonalý partner na vianočnom večierku

19. decembra 2012, party šaty, bandeau šaty, dámske šaty

Sponzorovanej odkazy:

S osudným číslom mesiaca december – teda číslom dvanásť – prišiel ruka v ruke všetkými očakávaný predvianočný čas. Stres, upratovanie, pobehovanie po nákupoch, príprava typicky vianočných pokrmov. Naopak pre mnohých nastáva aj príhodný čas na rozličné večierky vrátane tých najobľúbenejších vianočných. Najčastejšie sa vydávame na párty s priateľmi alebo na firemné večierky. Na oboch určite oceníte trendy šaty bandeau.

Strih je jednoduchý a slušivý, typickým prvkom je zaujímavo riešený dekolt. Každá sezóna so sebou prináša určité trendy. Tie sa pochopiteľne prejavia aj u spoločenských a párty šiat. Flitre boli takmer vždy považované za súčasť módy na párty a večierky. Posledné dve sezóny im ale dávajú ešte oveľa väčší priestor, a tak sa stretneme so šatami, ktoré sú pokryté flitrami celé alebo aspoň ich veľká časť. Vyskúšajte šaty bandeau s flitrami potrebné na oslavu Nového roku, zaručene budete za hviezdu!

Čierna je čierna. Šaty v čiernej farbe sa nikdy v šatníku nestratia a určite s nimi chybu neurobíte. Štýl bandeau premení aj tie najjednoduchšie čierne šaty v šaty pôvabné.

Tohtoročnú zimu dostanú priestor aj svetlé odtiene a biela farba (teda aj farba Vianoc) dokáže šaty urobiť úplne mystickými.

Farebné rozhranie je pre zimu 2012 veľmi pestré. Iste nikto nemohol prehliadnuť trend červenej farby. Len s ňou opatrne na firemných večierkoch, mohla by na mnohých pôsobiť provokatívne a nevhodne. Naopak si ju doprajte na plesoch či rôznych oslavách.

Veľmi chic je ďalej zlatá farba, ktorá v kombinácii s bandeau šatami a flitrami vytvorí rafinovaný outfit pre každú párty.

Ak hovoríme o módnych trendoch pre sezónu zima 2012/2013 nemali by sme zabudnúť na čipku. Krajkové šaty bandeau sú nežné a zároveň pôsobia zvodne.

Bandeau šaty sú perfektnou voľbou pre firemné oslavy, vianočné párty aj iné spoločenské udalosti.

Zdroj: www.asos.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.