Párty šaty i hrejivé kabátiky, to je zimná kolekcia PIMKIE

Párty šaty i hrejivé kabátiky, to je zimná kolekcia PIMKIE

17. decembra 2012, Pimkie zimná kolekcia, párty šaty, dámska zimná bunda

Sponzorovanej odkazy:

PIMKIE je svieža mladistvá značka. Drží sa tradičnej francúzskej jednoduchosti, ale zároveň pozorne sleduje všetky novinky na módnom poli. Poďme sa pozrieť, čo sa dá objaviť v zimnej kolekcii.

PIMKIE prináša v zimnej kolekcii okrem iného aj šaty, ktoré sa perfektne hodia na večierky. Spracovanie sa drží módnych trendov, a tak sa stretávame s prvkom peplum, využitím čipky i s trendy prvkom flitrov a iných trblietavých efektov.

Ak sa v mini šatách necítite práve ako ryba vo vode, využite ponuku párty topov, lesklých nohavíc a výrazných doplnkov.

Aj keď sa už nejaký čas snažia o návrat zvonové nohavice, trend nohavíc úzkych stále prevláda a ako sa zdá, ešte dlho bude. Takéto nohavice sú na zimu nielen praktické, ale tiež sa ľahko kombinujú s ďalšími kusmi odevu.

Nebojte sa najmä farieb ako je strieborná a zlatá, ostatne na silvestrovskú párty sú to farby ideálne. Veľmi efektne pôsobí najmä kombinácia čiernej farby a striebornej (alebo zlatej). Mňa osobne v ponuke tejto jedinečnej francúzskej značky zaujali strieborné lodičky na vysokom podpätku.

V zimnej kolekcii PIMKIE nechýbajú ani trendy legíny v mnohých prevedeniach, ktoré tento rok rozhodne na večierky aj na bežné nosenie patria.

Zimné bundy spájajú praktické prvky s prvkami módnymi. Modely sa však držia skôr v línii jednoduchosti. K dostaniu sú bundy s vysoko módnymi kožušinovými goliermi a dámske parky, ktoré si držia svoju popularitu už niekoľkú sezónu.

Ak sme už načali tému kožušinových golierov, je priamo nevyhnutné spomenúť aj kožušinové vesty. Tie patria bezo sporu medzi jeden z must-have kúskov sezóny.

V duchu módnych trendov sa nesie napríklad aj jeden z kabátov, ktorý je tvorený kombináciou viacerých materiálov. Určite ho neprechádzajte s mávnutím ruky, tento trend sa v našich šatníkoch ešte pozdrží.

Zimná kolekcia PIMKIE poteší priaznivcov párty štýlu a módnych trendov. Zároveň v sebe skrýva praktické kúsky pre každodenné bežné nosenie.

www.pimkie.fr

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.