David Beckham Bodywear H & M

David Beckham Bodywear H & M

21. decembra 2012, pánske boxerky, pánske slipy, pánske oblečenie, značkové domáce oblečenie, značkové boxerky, H & M, David Beckham Bodywear, spodná bielizeň, pánska spodná bielizeň

David Beckham patrí medzi celebrity, ktorých každodenné outfity a štýl ovplyvňujú milióny ľudí po svete celom. Ženám lahodí sexy upravený- nedbalý štýl a mnohí muži sa ho snažia napodobniť. Teraz môžeme poodhaliť aj časti šatníka Davida Beckhama, ktoré bežne nie sú tak ľahko dostupné. Spodnú bielizeň obliekame každý deň a často si lámeme hlavu nad tým, aké kúpiť. Mužom je aktuálne k dostaniu jedinečná kolekcia spodnej bielizne – David Beckham Bodywear for H & M.

Hoci sa jedná o spoluprácu viac menej len v začiatkoch, získalo si spodné prádlo od Davida Beckhama veľkú obľubu. Iste si povieme, že nemalý podiel má na popularite samotné meno Beckham, ale zároveň treba podotknúť kvalitu a špeciálne spracovanie tohto spodného prádla. Kolekciu vytvoril špeciálny tím na čele s Davidom Beckhamom. Bielizeň sa snaží vytvoriť tak, aby bola naozaj čo najviac komfortná, dobre strihaná aj prepracovaná do detailov. Každý kus musí perfektne padnúť. V každom kúsku sa musíte cítiť dobre a zároveň aj veľmi dobre vyzerať. David Beckham sa pokúsil vyriešiť častý problém výberu pánskeho spodného prádla – pohodlie verzus kvalita. Zdá sa, že sa túto úlohu zdarne vyplnil. Spodná bielizeň vyzerá sama o sebe bravúrne a kvalita je tiež na vysokej úrovni.

O fotografie kampane sa postaral Alasdair McLellan a dokonale stvárnil každý kus bielizne David Beckham Bodywear for H & M. Kontrast tmavých snímok a prevažne bieleho spodného prádla prechádza v mystickú synchronizáciu s výrazne potetovaným telom Davida Beckhama.

Táto kolekcia zahŕňa pánske boxerky, slipy, tielka, ale aj tričká a domáce oblečenie. Všetky produkty vynikajú kvalitou materiálov, jednoduchým (ale moderným) dizajnom a prepracovanosťou strihov.

Pánske spodné prádlo David Beckham Bodywear for H & M nekúpite nikde inde, než v jednotlivých pobočkách tohto obchodného módneho giganta.

Zdroj: www.hm.com , www.hmbeckham.com

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.