Čiernobiela i romantická decembrová kolekcia Bershka

Čiernobiela i romantická decembrová kolekcia Bershka

16. decembra 2012, Bershka, kolekcia, zimná kolekcia, zima 2012, december 2012, oblečenie, dámske oblečenie, romantické oblečenie, bodky, prúžky, čiernobiele oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Španielsku značku Bershka človek musí milovať už pre tú kreativitu a neočekávateľnosť. Miesto záplavy kabátov a svetrov si pre nás vo svojej decembrovej kolekcii nachystala šortky, krátke kožené bundičky a sukne. Vianoce, s ktorými je december samozrejme neodmysliteľne spojený, totiž nie sú len o mnohých vrstvách oblečenia chrániacich nás pred zimou, ale aj o párty kúskoch, ktorými oslníte na predvianočných večierkoch a iných akciách. A tých je v decembrovej kolekcii Bershka naozaj dostatok!

Decembrový lookbook značky Bershka by sa dal rozdeliť do dvoch častí. Jedna je ladená do romantických farieb a druhá sa nesie na klasickej čierno-bielej vlne.

Začneme onou romantickou sekciou. V hlavnej úlohe tu môžeme vidieť svetlo ružovú farbu – ružové sačko, sukne, rifle … Aby však outfity nepôsobili presladene, zdobia ich aj rockovejšie prvky. Medzi nimi napríklad už spomínaná krátka kožená bundička s cvočkami, denimové šortky s výšivkami, alebo kabelka s množstvom strapcov na ramene. Za zmienku potom určite stojí aj zlatý statement náhrdelník, ktorý tvorí s bielym topom a ružovým sačkom perfektnú kombináciu.

Ak ale nie ste práve fanúšikovia romantického dievčenského štýlu, aj pre vás si návrhári Bershka pripravili zaujímavú variantu. A to oblečenie čiernobiele. Jedná sa o nestarnúcu, ale štýlovú klasiku, ktorú budete môcť mať vo svojom šatníku po dlhé roky. Táto časť kolekcie však v žiadnom prípade nie je nuda. Aj s iba dvoma farbami sa totiž dá krásne vyhrať. A to napríklad pomocou jednoduchých a efektívnych geometrických tvarov, ako sú bodky alebo prosté pruhy, ktoré sú prekvapivo dobre kombinovateľné aj medzi sebou, ako môžeme vidieť na outfite zloženom z bodkovanej blúzky a pruhované sukne. Mimo to potom v čiernobielej kolekcii nájdete potrebnú metalickú sukňu alebo tričko s potlačou čísla.

Decembrová kolekcia značky Bershka je skrátka skvelou voľbou, ak sa chcete obliecť štýlovo, originálne a navyše za priaznivú cenu.

Zdroj: www.bershka.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.