Jednoduchosť a štýl v decembrovom lookbooku Zara 2012

Jednoduchosť a štýl v decembrovom lookbooku Zara 2012

18. decembra 2012, párty oblečenie, zimná kolekcia, Zara, lookbook, kolekcia, december, zima 2012, trendy oblečenie, trendy, doplnky

Sponzorovanej odkazy:

Zdá sa, že obľuba čiernobieleho oblečenia stúpa. V decembrovej kolekcii značky Bershka tvorilo celú jej polovicu a aj v decembrovom lookbooku španielskej Zary, v ktorej môžeme okrem štýlových kúskov vidieť aj modelku Kassiu Struss, hrá dôležitú úlohu. Rovnako tak sa obe tieto značky evidentne zamilovali do prúžkov a bodiek a geometrické tvary tak môžu oslavovať comeback. Decembrový lookbook značky Zara však ponúka oveľa viac, než len vyššie uvedené trendy. Nesie sa v rockovom a párty štýle a táto kombinácia tak prináša veľa nevšedných, mladistvých a trendy outfitov.

Obľubu a neustále návraty návrhárov k čiernobielemu oblečeniu asi netreba vysvetľovať. Jedná sa o nestarnúcu klasiku, ktorej je však neustále dodávaný nový nádych. Nie inak je tomu aj u Zary – nohavice sú oživené čiernobielymi prúžkami, čiernym šortkám prikúzlil sexy vzhľad kožený materiál, bundičku zdobia cvočky a čiernu kabelku zase strapce. Pri pohľade na tieto kúsky teda nemôže byť pochýb o tom, ako vie byť čiernobiele oblečenie originálne.

Čo by to bolo za decembrovú kolekciu bez trochy lesku a flitrov. Vianoce si už skrátka bez trochy toho blýskavého oblečenia nedokážeme predstaviť ak týmto sviatkom sa navyše skvele hodí. V kolekcii tak môžeme nájsť tmavo modrý metalický sveter, cardigan zdobený flitrami, alebo zaujímavú sukňu s čiernymi a blýskavými obdĺžnikovými korálkami.

Tým ale rôznorodosť decembrovej kolekcie značky Zara rozhodne nekončí. Medzi ďalšími zaujímavými kúskami nájdeme napríklad zeleno- modrý tartanový kostým skladajúci sa z košele, saka a nohavíc nad členky.

Tričko s potlačou Yoko Ono poteší nielen jej fanúšikov, ale snáď všetkých fanúšikov štýlu. Vyzerá totiž úžasne!

Okrem oblečenia ponúka decembrová kolekcia Zary aj doplnky. Okrem už spomínanej listovej kabelky so strapcami vyzerá skvele aj maxi lístoček s cvočkami, nechýbajú štýlové lodičky ani supertrendy mokasíny so zlatou aplikáciou.

Zdroj: www.zara.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.