Na plese za hviezdu krok za krokom

Na plese za hviezdu krok za krokom

13. decembra 2012,

Zima je v plnom prúde a spolu s ňou aj tuhé mrazy a veľa bieleho snehu, ktorý má síce spoza okna veľmi pekný, až rozprávkový pohľad, ale mnohým z nás sa príliš nezavďačí. Oproti letu, keď sme plný entuziazmu a pozitívneho myslenia, ktoré nás núti neustále niečo podnikať a byť aktívny, z nás zima robí lenivých tvorov túžiacich len po teplých ponožkách, horiacom krbe a množstve jedla. Chýbajúce slniečko a teplo s nami skrátka dokáže robiť zázraky, avšak nie v príliš pozitívnom slova zmysle. Že je zima čas nudnejší je teda tak nejako automatické, ale aj tu sa nájdu chvíle, na ktoré sa tešíme celé dni a ktoré si dokážeme užiť na sto percent. Reč tentoraz nie je o sviatkoch vianočných, ale o veselých akciách v podobe plesov. Maturitné plesy, akcie školy, pracovné párty, tematické tancovačky – všetky tieto udalosti sa rok čo rok starajú o to, aby náš spoločenský život úplne nezakrnel. Keď sa chystáte na prvé plesanie tejto sezóny, mali by ste sa blysnúť v tom najlepšom svetle a my našťastie vieme, ako na to!

Na vzhľade záleží

Čo si budeme hovoriť, na oblečení v dnešnej dobe naozaj záleží a voľba vhodnej plesovej róby je základ. Ako by teda také krásne šaty, v ktorých zažiarite a zobudíte závistlivé ohováranie okolitých dám, mali vyzerať? V prvom rade sa vždy sústreďte na vlastný názor a dajte na ženský inštinkt. Partner vám možno vyberie upnutý korzet a vysoký rozparok, ak sa v tomto modeli nebudete cítiť, uprednostnite vlastný vkus. Aby ste vyzerala sexy a neodolateľne, musíte o svojej príťažlivosti a kráse byť presvedčená, k čomu vám zle padnúce oblečenie nepomôže. Milujete čiernu farbu, ktorá nenápadne zamaskuje drobné faldíky? Potom hurá do nej! A že by ste rada vyzdvihla svoje prednosti? Nebojte sa decentného výstrihu, na ktorom muži nechajú oči. Pre dokonalý dekolt siahnite po gélových podprsenkách.

A čo doplnok?

Na čo každopádne nesmiete zabudnúť, sú strieborné šperky, ktoré outfit pozdvihnú na vyššiu úroveň a dodajú vám šmrnc. Keď plánujete vyčesaný drdol, ideálnou voľbou budú výrazné náušnice s kamienkami či štrasom. Aby ste nevyzerali ako pracovníčka pri kolotočoch, so šperkami šetrite a držte sa hesla, že menej je niekedy viac. Pre zvýraznenie plného dekoltu a pevných pŕs vyskúšajte jemný náhrdelník s blýskavými korálkami.

Lesk na záver

Možno ste zvyknutá vyraziť do práce len tak prirodzene a nie vždy sa stihnete upraviť k obrazu svojmu. S make-upom sa to nemá preháňať, svätá pravda, ale na ples nenalíčená doraziť rozhodne nemôžete. Spoločenské akcie priamo nabádajú na oprášenie luxusnej kozmetiky, ktorú si šetríte práve na tieto udalosti. Pohrajte sa s dymovými tieňmi a nezabudnite trblietavý lesk na pery. Avšak aj pri líčení buďte obozretná, nech si vás kolegovia a kamaráti nepomýlia s legendárnou Marfušou.

Autorom článku je Veronika Sýkorová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky a ostatné.