Preč s nudou! / Originálne dámske zimné kabáty

Preč s nudou! / Originálne dámske zimné kabáty

8. decembra 2012, nevšedné kabáty, zimné kabáty, dámske kabáty, originálne kabáty, kabát, Desigual, Topshop, Asos, kabáty s potlačami, vzorované kabáty, bodkované kabáty

Sponzorovanej odkazy:

O tom, že zimné kabáty nemusia byť len sivé a čierne, sme sa presvedčili už v minuloročnej sezóne, kedy na pole módy vtrhli kabáty kričiace pestrými farbami. Tento rok ale môžeme byť ešte odvážnejšie a obliecť sa do ešte viac originálnych kúskov, v ktorých budeme zaručene neprehliadnuteľné. V ponukách najrôznejších obchodov sa totiž objavujú aj kabáty posiate vzormi, potlačmi alebo abstraktnými motívmi.

Veľkou výhodou originálnych kabátov je ich vcelku jednoduché nosenie. Stačí k nim obliecť jednofarebné nohavice, sukňu, či šaty ak nim vhodne zvoliť farbu pančúch a môžete smelo vyraziť. Keďže sú tieto kabáty rozhodne dominantným prvkom outfitu, nie je potrebné k nim pridávať výrazné doplnky. Práve naopak – celkový vzhľad by zbytočné doplnky mohli úplne pokaziť.

Neprehliadnuteľné kabáty Desigual

Snáď všetko oblečenie od španielskej značky Desigual vyniká svojou pestrosťou, divokosťou a bláznivosťou, takže kabáty prirodzene nie sú výnimkou. Nájdeme na nich motívy kvetín, abstraktné vzory, čiernobielu potlač ľudí, ale aj inšpiráciu barokom, ríšou prírody či retro štýlom. Kabáty značky Desigual skrátka priťahujú pohľad od prvej chvíle a boli by rozhodne skvelým osviežením pre slovenské zimné ulice.

Extravagancia u Topshopu

O niečo menej nápadné ako u Desigualu, avšak stále originálne a neprehliadnuteľné kabáty nielen farebným prevedením, ale aj strihom, ponúka značka Topshop. Zamerala sa predovšetkým na motívy zo zvieracej ríše, medzi ktorými nechýba samozrejme ten leopardí, a ďalej na kockovaný vzor, ​​ktorý tu môžeme vidieť v mnohých podobách.

Asos – plný farieb a vzorov

Pokiaľ ide o originálne kabáty, nemôže byť britský e-shop Asos samozrejme pozadu. Do svojej ponuky okrem už vyššie spomínaných leopardích vzorov či kociek zaradil napríklad aj roztomilé bodky, ktoré sú tento rok tiež veľkým hitom. Rovnako tak tu nájdete aj prúžky, alebo aj kabát v army štýle tiež korešpondujúci s tohtoročnými trendmi.

Zdroje. www.asos.com , www.topshop.comwww.desigual.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.