Módne doplnky na zimu 2012 - Čiapky a rukavice

Módne doplnky na zimu 2012 - Čiapky a rukavice

9. decembra 2012, módne doplnky, zimné doplnky, bambuľky, rukavice, čiapky, dámska móda, zima 2012, pletené čiapky, čiapky s brmbolcom, baranice, kožušina

Sponzorovanej odkazy:

Nádherné módne doplnky, ktoré nám zima spoločne so snehom prináša, sú čiapky a rukavice. Najviac nenávidené, keď sme boli malí. Boli tým najhorším vianočným darčekom a bol „vopruz“ ich nosiť. Teraz už pre nás nebudú utrpením! Sú spojením krásneho a užitočného. Skvele zahrejú, keď už si samo oblečenie nedokáže poradiť a nádherne vyzerajú a ešte lepšie sa kombinujú. Pri pohľade na niektoré z nich nebudete veriť. Stavte sa!

Ako od babičky – pletené čiapky a rukavičky

Určite ste si všimli, že najviac vo výkladoch a na pultoch obchodov v tejto dobe uvidíte pletené zimné doplnky. Nie je to len tak, keď sa povie pletené. Aby ste išli s dobou a boli in, musíte si vyberať čiapky a rukavice vyrobené z kvalitnej a pevnej vlny. Vzorovanie na nich musí byť vidieť aspoň na dvadsať metrov. Pletené módne doplnky veľmi príjemne zahrejú. Dávajte si ale pri výbere pozor. Môže sa stať, že narazíte na pekne vyzerajúce, ale nie veľmi kvalitné doplnky, ktoré vás môžu začať „hrýzť“. Ak ste dosť kreatívne alebo máte šikovnú maminku či babičku, môžete ju poprosiť, aby vám takéto čiapky a rukavice uplietli. Možno budete mať šťastie a nejaké ešte zo starých skríň vyhrabete. Jedná sa predsa len o retro štýl.

Zábavné bambuľky

Čiapky s brmbolcom pozná určite každý. Na tohtoročnú zimu si ich budete môcť zaobstarať v dospelých veľkostiach a nemusíte sa báť, že budete vyzerať blbo. Tieto čiapky sú síce v mnohých prípadoch dosť smiešne, ale tiež vkusné a ležérne. Ak nepotrebujete vyzerať za každú cenu kontroverzne, kúpte si ich. Napríklad na prechádzku so psom sa skvele hodia. Kúpte si k nim rovnako srandovné či bambuľovité rukavice a uvidíte, ako skvelý to bude robiť celkový dojem.

Návrat do 60. a 70. rokov!

Veľký comeback hlásajú kožušinové barety a baranice! Je to až neuveriteľné, ale prečo by nie? Sú veľmi príjemné na nosenie a zahrejú vás snáď úplne najviac zo všetkých čiapok. Keď si k nim kúpite ešte kožušinové rukavice, ktoré budú rovnakej farby, nebude to vyzerať vôbec zle ba naopak. Môžete ich zladiť do spoločenského, ale aj ležérneho štýlu. Bude jedno, či si k nim vezmete dlhý čierny kabát alebo pletený maxi sveter. Zakaždým budete pôsobiť síce inak, ale ani raz zle.

Zdroje: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii doplnky a módne peklo.