Ktoré tento rok "pofrčia"? - Dámske zimné bundy 2012

Ktoré tento rok "pofrčia"? - Dámske zimné bundy 2012

11. decembra 2012, pérové bundy, dámske zimné bundy, trendy bundy, zima 2012, military štýl, kožušina, retro

Sponzorovanej odkazy:

Zima už udrela a ešte dlho potrvá. Bude potrebné sa s ňou popasovať. A to vám pôjde určite najlepšie v novej trendy zimnej bundičke. Tento rok poletia skutočne ojedinelé kúsky, ktoré vás nielen dokonale zahrejú, ale aj rozžiaria. Ak chcete ísť tento rok ruka v ruke s módou, zbystrite a dobre čítajte.

Kožúšok

Kožúšok bude tento rok na zimu v móde ako u dámskych módnych doplnkov, tak aj u búnd. Na prvý pohľad sa tieto bundy môžu zdať príšerné a skôr sa vám pri pozeraní na ne vybaví skriňa plná molí, ako nejaký módny kúsok. Ale pozor na to! Tieto bundičky majú mnoho za sebou! Vezmite si ich k úzkym nohaviciam alebo k legínam. Tak im dodáte šmrnc a vyniknú na vás oveľa lepšie. Nesnažte sa ich kombinovať až veľmi s ostatnými kožušinovými doplnkami. Mohlo by to pôsobiť skôr komicky ako módne. Predsa nechcete vyzerať ako Cruella de Vil.

Military štýl

Stále a stále military štýl. Trend, ku ktorému sme našli vzťah už tento rok na jeseň, ustavične pretrváva. A nie je to vôbec zlé. Rovnako ako jesenné military bundičky a saká vyzerajú dobre aj zimné dámske military bundy. Jedná sa o bundy, ktoré v sebe nesú kúsok chlapčenského štýlu. Sú doplnené výraznými gombíkmi a pripomínajú skôr uniformu. Nemusia byť silou mocou v maskáčovej či khaki farbe. Predovšetkým tu ide o strih a prvky, ktoré by mala military bunda mať.

Ktoré tento rok,, pofrčiaKtoré tento rok,, pofrčiaKtoré tento rok,, pofrčiaKtoré tento rok,, pofrčia

Pestrofarebné pérovky

Pérové bundy sú snáď tými najobľúbenejšími na zimu. Dokonale zahrejú a vyzerajú skvele. Tento rok poletia predovšetkým pestrofarebné pérovky, v ktorých vás bude zaručene vidieť. Modrá, žltá, ružová, fialová, zelená, červená, … Vo všetkých týchto farbách a mnohých ďalších si budete môcť na túto zimu zaobstarať pérovú bundu. Ak vás nebaví nosiť len samú čiernu, tak siahnite po tejto bunde. Určite vás nesklame ani v jednom smere. Môže byť doplnená kapucňou alebo nemusí. Kapucňa je z väčšiny prípadov kožušinová, teda môžete spojiť dva módne trendy v oblasti dámskych zimných búnd v jedno. A to sa podľa mňa oplatí!

Ktoré tento rok,, pofrčiaKtoré tento rok,, pofrčiaKtoré tento rok,, pofrčiaKtoré tento rok,, pofrčia

Zdroje: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.