Ako sa pripraviť na zimu? / Zimné oblečenie pre ženy

Ako sa pripraviť na zimu? / Zimné oblečenie pre ženy

13. decembra 2012, Stylomat, e-shop Stylomat, zimné kabáty, zimné svetre, zimné bundy, zimné legíny, oblečenie na zimu, zimné oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

V najbližších dňoch sa nám poriadne ochladí, teploty sa podľa všetkého nemajú vyšplhať ani nad bod mrazu, a tak nám s príchodom decembra začne naozajstná zima aj so snežením. V takomto počasí si už naozaj nevystačíme s ľahkých kabátikom či jesennou bundou, a tak je potrebné sa poriadne na túto tuhú zimu „vyzbrojiť“.

Tou najdôležitejšou vecou, ​​ktorú by ste si mali zaobstarať, ak ste tak už neurobili, je zimný kabát . Poriadne teplý kabát, ktorý však nestráca na pôvabe nesmie chýbať v šatníku žiadnej ženy. Tento rok letia trochu výraznejšie farby kabátov ako je burgundy, petrolejová, kráľovsky modrá. Zle ale tiež neurobíte ak stavíte na čiernu klasiku, alebo elegantnú béžovú či ťaviu. Pokiaľ práve nie ste práve kabátikový typ, ale stále si chcete zachovať trochu elegancie, určite sa vám budú páčiť prešívané zimné bundy, ktoré sú stále v kurze.

Absolútnym hitom tohtoročnej jesene a zimy sú svetre . Svetre všetkého druhu, hrubo pletené svetre, svetre s veľkými okami, svetre s padajúcimi ramenami, s gombíkmi aj bez, svetre s výšivkami, s aztéckym motívmi, so zvieratami či rôznymi symbolmi ako srdiečka či krížiky. Nosia ich všetky celebrity a tento rok je ponuka všetkých značiek naozaj pestrá.

Zato legíny sú v kurze stále, tento rok však o trochu viac, a to hlavne vďaka inému prevedeniu, ktorým sa im dostalo. Stále viac sa totiž objavujú legíny so vzormi. Najpopulárnejšie sú aztécke či iné tribal vzory alebo nórske vzory, ktoré sa hodia perfektne na zimu. Výnimkou však nie sú ani legíny s digitálnou potlačou, komiksové a iné. Zimné legíny sú navyše oveľa teplejšie než tie klasické, a teda vám poskytnú aj patričné ​​pohodlie. Sú tak skvelou voľbou pod dlhý trendy sveter.

Samozrejme nesmieme zabudnúť na dôležité doplnky, ktoré viac ako inokedy práve v zime preukazujú tú najväčšiu službu a sú tak skôr nutnosťou než doplnkom v tom pravom slova zmysle. Rukavice, čiapky a hlavne štýlové a hrejivé šály a nákrčníky najlepšie vo farbách, ktoré skvele doplnia a oživia váš zimný outfit, si môže vďaka širokej ponuke e-shopov a aj kamenných obchodov zaobstarať každá z nás.

Zdroj: www.stylomat.cz , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.