Neviete si rady, ako tento rok nosiť čižmy? - Čítajte!

Neviete si rady, ako tento rok nosiť čižmy? - Čítajte!

12. decembra 2012, dámska móda, trendy, dámske čižmy, maxi svetre, zima 2012, šaty, sukne, džínsy

Sponzorovanej odkazy:

Chcem vám dokázať, že čižmy sú skutočným chameleónom vo svete topánok. Nielenže sa dajú nosiť v každej sezóne, nech je tridsať stupňov nad nulou alebo pod nulou, stále sú in a módne, ale aj sa dajú tiež skvele kombinovať. A to skutočne so všetkým! Neviem o žiadnom módnym kúsku, ktorý by sa k čižmám nehodil. Ak máte pochybnosti, presvedčte sa!

K šatám

K šatám sa skutočne čižmy hodia skvele. Je to tým, že väčšina z nich je na podpätku a vyzerajú elegantne rovnako tak ako šaty. V kombinácii spolu predstavujú skutočnú ženskosť. Ak sa desíte toho, nosiť šaty v zime, tak nemusíte. Vezmite si k nim zateplené legíny, ktoré sú v tomto období na každom rohu a bude vám mnohokrát oveľa teplejšie ako v klasických džínsoch. Šaty na zimu sú tiež väčšinou dlhšie ako tie letné. Ak si k nim zaobstaráte vysoké čižmy napríklad až nad kolená, tak sa naozaj nebudete môcť zimy obávať.

K sukniam

Je asi jasné, že keď sa dajú čižmy kombinovať so šatami, tak pôjdu aj so sukňami. Niekomu ale vyhovuje skôr to či ono. Ak u vás vyhrávajú na zimu skôr sukne, tiež si k nim môžete zaobstarať zimné čižmy. Stále budete vyzerať sexy a pôvabne. Budete sa cítiť ako naozaj výnimočná žena, čo vám určite dodá dosť sebavedomia.

K nohaviciam

Klasika nosenia čižiem v zime. Čižmy s úzkymi nohavicami a zvodnými legínami vám dodajú šmrnc. Tu je potrebné byť trochu opatrnejší. Nemôžete si myslieť, že keď skombinujete rifle a čižmy, že sa nebudete musieť sústrediť aj na všetko ostatné. Je veľkou výhodou, že sa dajú skvele spárovať elegantné čižmy na podpätku s ležérnymi jeansami. V tomto prípade musíte voliť tiež elegantný vršok v podobe saka, kabátika či kontroverznej bundičky. Ku klasickým čižmám a rifliam si potom budete môcť zobrať pokojne akúkoľvek pérovú bundu, ale k podpätkom sa to rozhodne nehodí.

K maxi svetrom

Maxi svetre sú skutočne ohromným hitom tejto chladnej sezóny (jesene a zimy). Trúfam sa staviť, že pretrvajú až do jari. Neboli by ale trendom, keby sa nedali perfektne zladiť s ostatnými kusmi oblečenia, topánkami a módnymi doplnkami. Maxi sveter je hlavným hrdinom a čižmy ho skôr dopĺňajú. Sú takou čerešničkou na torte. A my vieme, že na detailoch najviac záleží. Obzvlášť potom v móde.

Zdroje: www.polyvore.com www.net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.