Vianočné darčeky pre všetkých mužov z rodiny a party priateľov

Vianočné darčeky pre všetkých mužov z rodiny a party priateľov

7. decembra 2012,

Ku sviatkom vianočným neodmysliteľne patria hromady výborného, ​​domáceho cukrovia, rodinná pohoda, zahaľovanie bytu do typických adventných farieb, výmena klasických dekorácií za roztomilých snehuliakov a zelené vetvičky, a samozrejme nakupovanie darčekov pre našich najbližších. Väčšina z nás si túto činnosť veľmi užíva, pretože nie je nič krajšie, ako potešiť milovanú rodinu a obdarovať ju niečím, po čom roky tajne túži, avšak zohnať vždy to pravé „orechové“ nemusí byť až taká zábava. Zaobstarať darček pre kamarátku, mamičku či inú členku rodiny nie je žiadnou vedou, pretože dámu poteší jemný doplnok rovnako, ako kozmetika, ale „šplhnúť“ si u muža už je o kvapku zložitejšie a po pár rokoch vám dozaista dôjde inšpirácia. Ako sa teda touto ťažkou úlohou prehrýzť a obddarovať všetkých mužov v rodine a v okruhu blízkych priateľov?

Praktickosť nadovšetko

Praktické darčeky – pri tejto formulke sa mnohým z vás určite predstavia mixéry, varešky, misky a iné kuchynské potreby, ktorých máte nad hlavu. Avšak existuje viac druhov darčekov, ktorých hlavnou funkciou je síce praktickosť, ale dokážu tiež milo potešiť. Miluje váš dedko rybárčenie nado všetko na svete? Potom novým prútom či výbavou nemôžete nikdy nič pokaziť. Váš brat je odborníkom na trendy a móda mu nikdy nie je cudzia? Potom neváhajte a zaobstarajte luxusnú koženú peňaženku, ktorú mu bude závidieť aj manželka. Svojmu mužovi nezabudnite venovať klasickú výbavu spodnej bielizne od boxeriek až po slipy, ktorých jednoducho nikdy nie je dosť. A potom že sú praktické darčeky nudné a ohrané.

Vtipné, hravé, originálne

Akonáhle zháňame darčeky pre rodinu, snažíme sa vyvarovať nezmyselným vyhadzovaním peňazí a radšej kupujeme také veci, ktoré budú ako užitočné, tak naozaj aj chcené. Vianoce nás potom vyjdú na niekoľko sto eur, ak nie tisíc. Avšak pri zháňaní drobností pre priateľov sa riadime trochu iným heslom, a to „čím vtipnejšie, čím lepšie“. Vzhľadom k tomu, že na Štedrý deň si pravú atmosféru sviatkov a tradičnú večeru užijete po svojom a s rodinou, spoločne si nad pohárom vína a dobrého jedla môžete užiť veľa zábavy, zaspomínať na staré časy a venovať si predmety, ktoré síce nevyužijete, ale v daný moment pobavia a podporia tú jedinečnosť chvíle. Nebojte sa preto zaobstarať tričká s vtipnými nápismi, neforemná pyžamá, gýčové papuče alebo napríklad extravagantné pánske tangá. Nálepky komika party sa potom niekoľko rokov nezbavíte.

Autorom článku je Veronika Sýkorová. Článok nájdete v kategórii doplnky, ostatné, pánske oblečenie a vianočné darčeky 2011.