Hrejivé svetre s aztéckymi vzormi

Hrejivé svetre s aztéckymi vzormi

29. novembra 2012, sveter, cardigan, kardigan, svetrík, svetre, aztécky vzor, aztécky motív, trendy, jeseň 2012, zima 2012, Bershka, H & M, Asos

Sponzorovanej odkazy:

Prežiť zimu bez hrejivého a zároveň slušivého svetra je pre mnohých z nás úplne nepredstaviteľné. Určite vám ich v skrini niekoľko visí a len čakajú na príchod tej pravej zimy, ale pravdou je, že aj u svetrov sa trendy menia a tento rok k nám prišla jedna horúca novinka – svetre s aztéckymi vzormi. Na tie sme si mohli zvyknúť už počas tohtoročného leta, kedy nás tieto pestré a divoké potlače zahrnuli ako lavína. Ak sa radíte medzi priaznivcov aztéckych motívov, určite vás poteší, že sú aj na jeseň a v zime 2012 trendy snáď na všetkom od šiat po šperky, ale my sa dnes zameriame práve na svetre s týmito vzormi.

Originálnosť a farebnosť aztéckych motívov dodá vášmu outfitu tú pravú „šťavu“. Dlhšie svetre s týmto vzorom budú vyzerať skvele v kombinácii s legínami, ale rovnako tak si rozumejú i s jeansami a nohavicami. Rozhodnúť sa môžete aj medzi klasickými svetrami, alebo cardiganmi.

Aztécke svetre Bershka

Španielska značka Bershka sa do aztéckych vzorov zrejme zamilovala. Do svojej novej kolekcie zaradila veľa kúskov s týmito motívmi a pravdou je, že vyzerajú naozaj krásne. Svetreaztéckymi vzormi tiež napríklad návrhári ozdobili kožušinkou v kapucni, či kožúšokom, ktorý lemuje zapínanie.

Aztécky vzor u H & M

Pre svetre s pestrými aztéckym motívy si môžete zájsť aj do obchodov značky H & M. V ich ponuke sa objavil ako vcelku jednoduchý svetrík v červeno-bielej kombinácii, tak aj originálny cardigan s ružovými, tmavo modrými a tyrkysovými vzormi.

Aztécky motív a Asos

Rovnako tak si tento trend tohtoročnej jesene a zimy nemohol nechať ujsť e-shop Asos. Ako vždy tu nájdeme originálne kúsky ako strihom, tak i farebnými kombináciami. Opäť si tu môžete vybrať medzi svetrami aj cardiganmi, ale nebude to výber jednoduchý, pretože všetky varianty vyzerajú veľmi štýlovo.

Nebojte sa vymeniť svoj ​​jednofarebný sveter za ten zaujímavejší s aztéckymi vzormi!

Zdroje: www.hm.com , www.bershka.comwww.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.