Nová reklamná kampaň Louis Vuitton: L'INVITATION AU VOYAGE

Nová reklamná kampaň Louis Vuitton: L'INVITATION AU VOYAGE

1. decembra 2012, Louis Vuitton batožina, Louis Vuitton, Louis Vuitton kabelky

Sponzorovanej odkazy:

‚L'invitation au voyage‘, nová reklamná kampaň z dielne dua fotografov a režisérov Inez & Vinoodh, obsahuje sériu šiestich fotografií a jeden film. Hrdinkou je opäť žena zosobňujúca štýl Louis Vuitton a tentokrát je hviezdou aj najslávnejšie múzeum sveta – slávny Louvre. Louvre je tiež kolískou značky – domovom cisárovnej Evženie, ktorá vymenovala Louisa Vuittona svojím dvorným návrhárom batožiny '. Nová reklamná kampaň tiež otvára novú kapitolu v komunikácii značky Louis Vuitton – začiatok niečoho nečakaného a dojemný príbeh. Dramatické napätie a fantázie rozohrávajú alegóriu cesty a pozývajú na ňu všetkých, ktorí chcú vziať osud do svojich rúk.

Rendez-vous

Verejnosti predstavia formou jednominútovej filmovej reklamy hrdinku a jej dobrodružnú misiu, ktorá ju zavedie do samého srdca Louvru. Dobrodružné chvíle striedajú neopakovateľné chvíle na tejto ceste objavov, úteku do tajomnej destinácie. 12. novembra bude na www.louisvuitton.com sprístupnená plná verzia tohto krátkeho filmu v dĺžke 2 minúty 30 sekúnd. Skrátená verzia sa následne dostane na plátna kín a na televízne obrazovky.

Príbeh

Paríž a jej záhady … Už dlhé storočia je Louvre centrom intríg, nielen bezpečným prístavom kultúry a histórie. Neohrozená mladá žena vchádza do tohto univerzálneho chrámu a začne odvíjať klbko času. Po stretnutí s Monou Lisou a talianskymi majstrami, hrdinka, vybavená kľúčom, otvára dvere k tajomstvu. V pätách je jej však muž – zatvorený dlhšie ako 150 rokov v legendárnom kufri od Louisa Vuittona. Ako červená niť prebiehajúca časopriestorom sa nad Cour Carrey vznáša balón. Neznáma krásna hrdinka opúšťa Louvre – má namierené do utajené ďalekej destinácie, kde naplní svoj osud.

Ikony

Žena značky Louis Vuitton nosí kabelku Speedy Monogram Empreinte. Tento model, dnes už kultový, vznikol v roku 1926 a dnes sa ponúka aj elegantný a štýlový model z teľaciny s razeným vzorom Monogram – ako svedok odkazu a remeselnej tradície značky Louis Vuitton. Kľúč, ktorý má na krku, bude vyrobený v sérii tisícoch kusov ako šperk rady Monogram Idylle v troch harmonicky sa doplňujúcich tónoch zlata.

L'invitation au voyage – The Louvre

Réžia: Inez van Lamsweerde & Vinoodh Matadin
Hrdinka: Arizona Muse
Hudba: John Murphy

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky a módni návrhári.