Určené výhradne ženám! - Zimná kolekcia Orsay 2012

Určené výhradne ženám! - Zimná kolekcia Orsay 2012

4. decembra 2012, dámske saká, zima 2012, Orsay, zimné bundy, kabáty, módne doplnky, plesová sezóna, šaty, sukne, trendy svetre, úzke džínsy, dámske nohavice

Sponzorovanej odkazy:

Módna značka Orsay, ktorá ponúka len a len oblečenie, módne doplnky a šperky pre ženy, už je tu so zimnou kolekciou. Orsay je veľmi dostupnou módou, čo poteší každého. U nás na Slovensku nájdeme obchody Orsay na mnohých miestach. Väčšinou si však nemôžete v týchto obchodoch kúpiť len jeden kus oblečenia, pretože je samotný jednoducho nudný. Je to urobené samozrejme schválne, aby ste v obchode minuli viac. A keď predsa len odoláte a idete k pokladni len s jednou vecou, ​​dotieravé predavačky vám vnucujú rôzne doplnky, ako sú šatky alebo šperky, ktoré sa k tomu väčšinou vôbec nehodia. Určite ste už túto novú taktiku značky Orsay zaznamenali.

Svetre, ktoré zahrejú

Bez svetrov by sa zima nezaobišla. Zatiaľ je u nás relatívne teplé počasie, ale nevieme, čo môže ešte prísť. Svetre Orsay nijako neprekvapia, ale ani neurazia. Značka si u niektorých zahrala i s farbami, ktoré nás v chladnom počasí určite potešia. V kolekcii nájdeme aj mnoho svetrov s rolákom. Tie budeme môcť doplniť nenápadným alebo naopak veľmi nápadným opaskom a vytvoriť tak dojem osieho pásu.

Trendy nohavice

Na minikolekciách nohavíc si dala Orsay záležať. Stavila na aktuálne módne trendy a neviedla si vôbec zle. Budeme môcť vyberať väčšinou z úzkych nohavíc, ktoré sú preferované mnohými ženami vrátane mňa. Aj keď sa môžu zdať tieto nohavice a džínsy na prvý pohľad strohé a bez fantázie, tak na ten druhý vás nadchnú. Skvelé materiály, strihy a hlavne farby! Budú sa nosiť jedna radosť.

Zimné bundy

Väčšina zimných búnd Orsay sú skôr kabáty. Dosahujú dĺžky tesne nad kolená alebo tesne pod zadok. Jedná sa o bundy veľmi funkčné, pretože ich dĺžku ocenia všetky ženy. Zakrývajú problematické obličky a nebudeme sa v nich musieť už toľko báť sadnúť na lavičku v parku alebo na zastávke. V tejto kolekcii nás milo prekvapia aj dámske saká, ktoré budete môcť využiť v práci či v tohtoročnej plesovej sezóne.

Elegantné šaty

So zimnou sezónou ide ruka v ruke aj tá plesová, ku ktorej samozrejme patrí spoločenské oblečenie. Orsay ako predstaviteľ jednej z najznámejších dámskych módnych značiek sa na túto sezónu musel starostlivo pripraviť. A podarilo sa! Šaty sú skutočne krásne. Dominujú farby modrá, biela a tiež klasická čierna. Šaty Orsay sú robené pre všetky typy postáv, budete si teda môcť vyberať z mnohých rôznych strihov.

Keď nie šaty, tak sukne

Ak neholdujete šatám a radšej máte o niečo pestrejší outfit, u Orsay budete môcť vyberať aj z mnohých druhov sukní. Poväčšinou sú rovnakého razenia ako šaty, ale nájdeme tu aj iné. U Orsay si ku všetkým jednotlivým sukniam budete môcť vybrať aj blúzku, či spoločenský top, ktorý potom budete môcť kombinovať aj s nohavicami.

Módne doplnky

Zimná sezóna je ako stvorená pre módne doplnky, ktorými sú napríklad čiapky, rukavice, šály, nákrčníky, šatky, klapky na uši, kabelky a mnohé iné. Všetko nájdete tiež v predajniach značky Orsay. Módne doplnky sú veľmi rôznorodé. Vyberať budete môcť od pestrofarebných až po doplnky z umelých kožušín.

Zdroj: www.world.orsay.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, kabelky a tašky a značky a značkové oblečenie.