Letné topánky Crocs, to už dávno nie sú len nevzhľadné vsuvky s dierami

Letné topánky Crocs, to už dávno nie sú len nevzhľadné vsuvky s dierami

27. septembra 2010, Crocs, Letné obuv Crocs, Pohodlné letné topánky, Plastové topánky, Balerínky, Žabky, Sandále, letné topánky Crocs, topánky Crocs

Sponzorovanej odkazy:

Práve sa nachádzame v období druhej polovice leta, pre ktorú sú charakteristické dve veci, a to: veľké letné výpredaje a príchod nových jesenných kolekcií. Aj napriek tomu, že niektoré značky už odhalili to, čím nás majú v pláne skrášľovať nadchádzajúcu jeseň, poďte sa ešte spolu so mnou poohliadnuť za poslednými zvyškami leta.

Verím, že ste sa rovnako ako ja, už tohtoročné leto predviedli vo všetkých možných aj nemožných letných modeloch. A teraz, rovnako ako lúčov slnka ubúda, tak sa začína vytvárať tá pravá oddychová atmosféra po náročnom letnom divočení. A v čom sa najlepšie v tomto období bude odpočívať vám? Čo tak letné topánky Crocs?

Iste si rovnako ako ja spomínate na veľký boom obuvi Crocs, keď sa prvýkrát v týchto vsuvkách s dierami predviedol pred fotografmi hollywoodsky fešák Tom Cruise. Od tej doby, sa z týchto topánok stala takmer letná klasika všetkých milovníkov pohodlia. Ihlové podpätky alebo klince, ktoré nám dámam na nohách držali len práve vďaka možným, aj nemožným vysoko módnym pásikom, nás určite stáli nejeden pľuzgier. Ak rovnako ako ja, nechcete mať zdeformované chodidlá, je najvyšší čas myslieť na pohodlie svojich nôh.

Prečo práve Crocs?

Už z názvu vyplýva, že sú to obojživelníky, rovnako ako krokodíly, na súši i vo vode, sú stále plne funkčné. Údržba topánok Crocs je úplne bezproblémová, sú jednoducho umývateľné a až neuveriteľne ľahké. Medzi ďalšie ich klady patrí ortopedické tvarovanie, zamedzenie potenia a navyše sú aj antibakteriálne.

Aký model?

Je tu výber hneď z niekoľkých možností, od bežnej crocsovej klasiky – gumové vsuvky, ktoré dobyli svet, cez žabky, sandálky až po balerínky.

Tieto topánky sú vôbec prvým produktom, ktorý obletel svet a zapísal sa do všeobecného povedomia. Crocs nahradili klasické sandále a poslali veselé farby späť do ulíc. Zaujímavosťou ostáva fakt, že aj napriek tomu, že konzervatívna česká spoločnosť ich prijala za svoje, pánske modely v dvoch ružových odtieňoch sa dodnes do Čiech nedovážajú.

Keď som sa prvýkrát dočítala, že spoločnosť Crocs sa orientuje aj na letné sandále a topánky na podpätkoch alebo klincoch, úprimne povedané, bola som mierne neistá. Ako asi môžu vyzerať plastové podpätky? Nad očakávania dobre! Túto úlohu totiž prevzala značka YOU, ktorá sa síce nedržala plastovej klasiky, napriek tomu priniesla na trh pôvabné dámske topánky, ktoré sú opäť pohodlné a majú všetky klasické klady, ktorými sa spoločnosť Crocs preslávila.

Flip-flopky sú už letnou klasikou a bolo by hanebné ich nezmieniť. Snáď každá obuvnícka značka ich má vo svojej letnej kolekcii, preto nie je prekvapením, že aj značka Crocs pridala pár pohodlných kúskov.

Posledný typ obuvi od značky Crocs, ktorý som sa vám dnes rozhodla predstaviť sú práve baleríny. Baleríny nie sú typicky letnou obuvou, napriek tomu v podaní značky Crocs sú ideálne na leto, práve vďaka všemožným, menším, či väčším otvorom. Dokonale spĺňajú kritériá letnej obuvi.

Dúfam, že vás tento článok o pohodlných topánkach zaujal natoľko, aby ste svojim nohám dopriali oddych a rozžiarili české ulice.

Na záver oficiálny slogan firmy: „Tieto topánky sú tak veľmi škaredé, že ich proste musíte milovať“

Zdroj: http://www.crocs.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina J.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.