Asos predstavuje párty šaty, v ktorých určite urobíte dojem

Asos predstavuje párty šaty, v ktorých určite urobíte dojem

6. decembra 2012, šaty na párty, Asos párty šaty, Asos, Asos šaty, večerné šaty, šaty na Vianoce, šaty na Silvestra, sexy šaty, spoločenské šaty, šaty e-shop

Sponzorovanej odkazy:

Vianočné sviatky sa blížia a s nimi samozrejme aj rôzne večierky, párty a rodinné stretnutia. Pre veľa z nás to tiež znamená príležitosť ku kúpe nových šiat. A to nielen tak hocijakých. O Vianociach si totiž môžeme dovoliť blyšťať sa o trochu viac, ukázať trochu viac a hlavne minúť o trochu viac ako za bežné párty šaty. Pokiaľ teda hľadáte niečo naozaj špeciálne, v čom vás nikto neprehliadne a hlavne v čom zrejme len tak nikoho iného nestretnete, určite zavítajte na stránky e-shopu Asos , kde môžete objaviť ozajstné vianočné a párty skvosty.

Červená, čierna, zlatá – to sú klasické farby, ktoré obliekame na najrôznejšie spoločenské akcie behom vianočných sviatkov a tiež na silvestrovskú párty. Samozrejme aj Asos ponúka šaty v týchto farbách, ale v žiadnom prípade sa nejedná o obyčajné šaty, ktorými nikoho neurazíte, ale tiež nikoho neoslovíte a už vôbec nie nenadchnete. Čierne šaty sú plné vypracovaných sexy detailov, ako sú flitre, zlaté a strieborné výšivky či aplikácie, čipky a priesvitné časti alebo ozdobné goliere. Čierne šaty tu teda rozhodne nepredstavujú žiadnu nudu, ba naopak. Môžete vyberať medzi krátkymi, tak aj dlhými čiernymi šatami so sexy rozparkami a srdiečkovými výstrihmi.

Ak chcete stále byť tmavá, ale čiernu tento rok nechať iným, stavte na temne modrú. Dramatické šaty s čipkou a perím na sukni sú absolútne skvostné, vyznávačky klasickej elegancie zase dajú prednosť úzkym saténovým šatám s bandeau so striebornými aplikáciami.

Červená na Vianoce nikdy nesklame, zvlášť ak sú šaty tak rafinované a neprehliadnuteľné ako tie na www.asos.com .

Kombinácia bielej a zlatej pôsobí vždy noblesne, čo ale vymeniť bielu za ružovú? Hlavne mladé slečny budú vyzerať úplne rozkošne.

Pre tých, ktoré chcú tento rok na Vianoce a Silvestra naozaj zažiariť (a to doslova), má Asos šaty, ktoré sa blyštia viac než banky a svetielka na vianočnom stromčeku, plné flitrov, našitých farebných kamienkov a tých najdivokejších digitálnych vzoroch.

Ak teda tento rok chcete minúť trochu viac, neváhajte a mrknite na stránky Asosu. Čím skôr tak urobíte, tým lepšie – menšie veľkosti miznú vždy rýchlosťou blesku.

Zdroj: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.