Bershka šaty pre tohtoročnú párty sezónu

Bershka šaty pre tohtoročnú párty sezónu

3. decembra 2012, šaty na Silvester 2012, spoločenské šaty, party šaty, Bershka, oblečenie Bershka, šaty Bershka, mini šaty

Sponzorovanej odkazy:

Mladistvá španielska značka Bershka vždy hýri nápaditosťou a zaujímavými prvkami. Tentokrát sa zameriame na šaty pre sezónu jeseň /zima 2012. Hovoríte si, že šaty nie sú hlavným produktom sezóny a nad ich obstaraním váhate? Je pravda, že kvalitný vlnený sveter zrejme oblečieme častejšie, ale tiež nezabúdajme na fakt, že je v plnom prúde sezóna plesov a večierkov. Aj minišaty sa dajú obliecť natoľko rafinovane, aby aspoň trošku zahriali.

Mini šaty Baránka na párty

Prezrite si najprv ponuku minišiat, ktoré bezpochyby patria medzi jeden z trendov sezóny. Stále viac sa dostávame na nebezpečné mini dĺžky, ale ak máte krásne nôžky, nebojte sa ich odhaliť. Navyše v zimnom období hociktorý nedostatok ľahko zamaskujú silnejšie pančuchy alebo vzorované legíny.

Iste nikto neprehliadol punkový trend v módnom priemysle. Tento rok sú cvočky a zipsy všade, kam sa len pozrieme. Výnimkou teda nemôžu byť ani šaty. Pretrvávajúcim trendom je prvok peplum – volánik, ktorý oživí každé šaty.

Návrat slávi aj čipka a všetky priesvitné tkaniny. Ostatne aj kombinácie viacerých materiálov patria medzi kľúčové prvky zimy 2012. Výsledkom sú sexy šaty vhodné na večierky aj ďalšie spoločenské akcie. Avšak vždy radšej vopred zvážme, ako veľmi si môžeme dovoliť byť odhalené.

V závere párty šiat ešte nezabudnime vyzdvihnúť vysoko módnu asymetriu a trblietavé mini šaty.

Šaty na bežné nosenie

Na predajných pultoch značky Bershka sa síce nachádza mnoho odvážnych modelov, ale rovnako tak sa stretneme aj so šatami pre bežné nosenie. Obliecť k nim môžeme vyššie uvedené silnejšie pančuchy alebo legíny, doplníme hrejivým kabátikom, trendy maxi šálom a ideálne semišovými čižmami a môžeme smelo vyraziť do mestských ulíc.

Veľmi decentné a zároveň zaujímavé sú šaty s japonskými motívmi. Dajú sa využiť aj ako tunika k úzkym džínsom.

K teplým pančuchám sa hodia jesenné šaty v červenej farbe vhodné práve na každodenné nosenie.

Zdroj: www.bershka.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.