Pre ženy, mužov aj deti - Kolekcia Reserved zima 2012

Pre ženy, mužov aj deti - Kolekcia Reserved zima 2012

30. novembra 2012, Reserved, zima 2012, detské oblečenie, pánska móda, dámska móda. trendy zima 2012, maxi svetre, šály, čiapky, vojenský štýl, plesová sezóna

Sponzorovanej odkazy:

Značka Reserved sa so svojou tohtoročnou zimnou kolekciou naozaj predviedla. Predovšetkým vás zaujme dokonalá kampaň, s ktorou si dáva Reserved väčšinou najviac záležať. Obal predáva vnútro a presne nato Reserved vsádza. Skvele nafotení modeli a modelky, ktorí predvádzajú oblečenie a doplnky. Pre detskú kampaň vyberajú snáď tie najroztomilejšie deti, ktorým nikto neodolá.

Dámska kolekcia

Reserved vsádza na zimné trendy a svojej kolekcie má ešte rozdelené do mini-kolekcií. Prvou z dámskych mini-kolekcií je takzvaná Pretty military. Nájdeme v nej trendy, ktoré môžeme poznať už z kolekcií jesenných. Vojenský štýl bude v móde aj na zimu. Táto pod-kolekcia nám ponúkne oblečenie v trochu pánskom štýle, ktoré si ale stále zachováva svoju ženskú tvár.

Mini-kolekcia Gothic glamour je úplným opakom Pretty military. Pôvabné a dokonale ženské – také je oblečenie v tejto pod-kolekcii. Užijete si krásne strihy aj zaujímavé farby. Predovšetkým z tejto mini-kolekcie môžete čerpať handričky na prichádzajúcu plesovú sezónu.

Oblečenie z mini-kolekcie Large volume už nám je tiež veľmi známe. Aj oblečenie väčších veľkostí bude ešte pretrvávať. Srdcom tejto pod-kolekcie sú predovšetkým maxi šály, čiapky a svetre, ktoré sme si stihli za jeseň 2012 zamilovať. Skvele sa kombinujú a pristanú každej žene, nech má akúkoľvek postavu.

Pánska kolekcia

Rovnako ako tá dámska, tak aj pánska kolekcia je rozdelená do mini-kolekcií. Chemical active je plná funkčného oblečenia, ktoré si muži zamilujú. Veľmi slušivé a padnúce nohavice, svetre a ležérne aj elegantné bundy a kabáty. V tejto pod-kolekcii sa kombinuje dohromady ležérny aj elegantný štýl, čo nevyzerá vôbec zle.

Mini-kolekcia Urban nomad je veľmi podobná Chemical active. V preklade znamená niečo ako mestskí kočovníci, takže tu môžeme nájsť stopy po etnickej móde, ležérnosti a všeobecne trendy štýle. V tejto pod-kolekcii sa zaručene nebude cítiť zle žiadny chlap. Je dôležité predovšetkým oceniť dokonalé kombinovanie farieb.

Detská kolekcia

Kolekcia pre deti od Reserved sa väčšinou nedelí podľa žiadnych trendov, pretože deti na aktuálne trendy veľmi nehrajú. Reserved u detských kolekcií väčšinou vsádza na už spomínanú roztomilosť. Chce, aby boli deti v ich oblečení jednoducho neodolateľné. Oblečenie nijako „nedospelizujú“ a nechávajú deti deťmi.

Zdroje: www.reserved.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, kabelky a tašky, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.