Hravé jesenné pančuchy

Hravé jesenné pančuchy

28. novembra 2012, jeseň, pančuchy, vzory, farebné pančuchy, etno, kohútia stopa, čierne pančuchy

Sponzorovanej odkazy:

Milujete sukne a šortky nadovšetko a nechcete sa ich vzdať za žiadnu cenu? Aby ste v chladných jesenných a zimných dňoch nemrzli, máme pre vás pár skvelých tipov na výber pančúch. Vaše nohy budú v teple a pritom váš outfit bude dokonalý a vskutku originálny – jeseň totiž fandí farbám a vzorom!

Hravé jesenné pančuchy (http://www.luxurymag.sk)

RETRO bodka

Nikdy nestarnúce a všetkými milované retro sa premietlo aj do tohto ročného obdobia. Veľkým jesenným favoritom sú pančuchy s bodkami. Sú veselé, roztomilé a určite vás budú baviť.

Hravé jesenné pančuchy (http://www.luxurymag.sk)

Kohútia stopa a zvieracia potlač

Veľmi elegantný motív kohútej stopy, ktorý vládne predovšetkým v chladných mesiacoch, je opäť tu. Ďalšou populárnou potlačou sú zvieracie motívy – predovšetkým leopard a zebra. Čo tak vyskúšať leopardie legíny alebo pančuchy? Trúfnete si na divokú šelmu?

Hravé jesenné pančuchy (http://www.luxurymag.sk)

ČIERNA KLASIKA

Ak nie ste práve fanúšičkou farebných pančúch a extravagantných vzorov, aj pre vás máme pár tipov. Čiernou farbou nikdy nič nepokazíte. Obzvlášť pekne vyzerajú čierne háčkované, sieťované alebo čipkou zdobené pančuchy. Vášmu partnerovi sa iste zapáčia tiež!

Hravé jesenné pančuchy (http://www.luxurymag.sk)Hravé jesenné pančuchy (http://www.luxurymag.sk)

ČERVENÁ A ETNO VZORY

Červená farba – predovšetkým vínová – je tohtoročnou farbou jesene. Takže vyrazte na nákupy a kúpte si určite aspoň jedny červené pančuchy. Vínová farba sa najviac kombinuje s kožou, takže bundička vo vínovej farbe váš celkový vzhľad perfektne podčiarkne. Svoj outfit môžete obohatiť o červený rúž v podobnom odtieni pančúch a okoloidúci z vás nesputia oči, tomu verte. Etno vzory nám už vládli v lete a ich éra pokračuje smelo ďalej. Etno potlač je jednoducho ľúbivá, slušivá a na prvý pohľad veľmi zaujímavá.

Hravé jesenné pančuchy (http://www.luxurymag.sk)Hravé jesenné pančuchy (http://www.luxurymag.sk)

GEOMETRIA vs. JEDNODUCHOSŤ

Geometrické vzory sú čím ďalej obľúbenejšie. Veľkú úlohu hrajú predovšetkým v minimalistickom poňatí módy, ale tu minimalizmus nehrá až tak dôležitú úlohu. Odviažte sa a oblečte viacfarebné pančuchy. S týmto motívom vám budú slušať. Naviac vám tieto šikovne riešené pančuchy pomôžu zakryť silnejšie lýtka či stehná. Avšak musíte zvoliť správny geometrický tvar, inak môže byť výsledok úplne opačný. Ak vás nezaujala ani jedna z potlačí a máte radšej jednoduchosť, ktorá je ľahšie kombinovateľná s ostatnými trendmi, potom iste oceníte jednofarebné pančuchy. Výber farbičky je na vás – jeseni však dominuje smaragdová, vínová a kobaltovo modrá.

Hravé jesenné pančuchy (http://www.luxurymag.sk)Hravé jesenné pančuchy (http://www.luxurymag.sk)Hravé jesenné pančuchy (http://www.luxurymag.sk)

Zdroje: Thinkstock, www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.