Na jeseň sú trendom high-low sukne!

Na jeseň sú trendom high-low sukne!

21. novembra 2012, párty sukne, sukne jeseň, sukne zima 2012, sukne na zimu, spoločenské sukne, high low, sukne, high-low sukne, maxi, maxi sukne

Sponzorovanej odkazy:

Máte v obľube sukne a lámete si hlavu nad tým, čím oživiť svoj šatník a ktoré sukne sú teraz najviac trendy? Dáme vám jasný tip, ktorým zabodujete a budete žať jednu pochvalu za druhou. High Low sukne sú teraz veľmi trendy. Niektoré z vás možno tušia, o čo ide, a tie z vás, ktoré neviete, čo si pod pojmom „high low“ sukne predstaviť, dáme jednoduché vysvetlenie. Ide tu hlavne o dĺžku – vpredu alebo na boku je krátka (v dĺžke nad kolená) a vzadu dlhá. Ako dlhá vzadu bude, to už je len na vašom výbere. Dlhší zadný kus látky na high low sukni vytvára dojem vlečky a pôsobí veľmi elegantným, ale rozverným dojmom.

S ČÍM NOSIŤ?

Veľmi pekne vyzerá vzorovaná high low sukňa. Či už zvolíte kvetovanú potlač, zvieracie alebo napríklad geometrické vzory, vaša voľba bude správna. K takejto sukni obliekajte jednoduchý jednofarebný top, tielko alebo tričko. Pôsobivo vyzerá k tomuto outfitu kožená (alebo koženková) bundička do pása v motorkárskom štýle. Topánky obúvajte najlepšie členkové – či už na podpätku či bez. Pre chladnejšie jesenné dni obujte pokojne aj čižmy v rovnakej farbe bundy. Na párty sa zasa skôr hodia lodičky alebo veľmi minimalistické a jednoduché pásikové črievičky.

Jednofarebná high low sukňa už pôsobí viac usadlo, ale napriek tomu klasicky a obliecť si ju môžete na tisíc spôsobov. Množstvo kombinácií je nepreberné. Tu môžete voliť aj vzorované topy alebo košeľu s golierom.

Čo sa týka doplnkov – outfit dovediete k dokonalosti dlhou retiazkou na krku, množstvom náramkov na ruke alebo jedným masívnym. Náušnice vyberajte skôr nenápadné alebo žiadne. Dobre vyzerá drdol vyčesaný až na temeno hlavy, ktorý môžete ozdobiť drobnou brošňou, šperkom alebo pierkom.

High low sukne zoženiete na e-shopoch www.asos.com alebo na www.nastygal.com . V obchodných domoch ako H & M alebo Zara samozrejme narazíte na pár kúskov tiež. Teraz už len vybrať tú pravú pre vaše jesenné outfity.

Zdroje: www.asos.com , www.nastygal.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.