Oživte svoj outfit! - Legíny s potlačou

Oživte svoj outfit! - Legíny s potlačou

23. novembra 2012, divoká potlač, módne trendy, legíny s potlačou, gothic štýl, zvieracie vzory, digitálna potlač, kvetinové vzory, legíny komiks

Sponzorovanej odkazy:

Snáď ten najobľúbenejší a najlepšie kombinovateľný módny kúsok sú legíny. Túto sezónu sa im skutočne darí. A to predovšetkým kvôli ďalším módnym trendom. Krásne pletené maxi svetre sa najlepšie hodia k legínam, rovnako tak ako čižmy, jesenné farby alebo lakované lodičky. Preto by sme mali oživiť aj „prepracované“ legíny. Jednofarebné sú už ohrané, tak sa poďme pozrieť na legíny doplnené rôznymi potlačami.

Známa a dostupná značka H & M vo svojej tohtoročnej kolekcii tiež predviedla pôsobivé legíny s potlačou. V tejto kampani sa predviedla krásna americká speváčka a skladateľka, ktorej pseudonym je Lana Del Ray. Určite ste ju zaznamenali buď v televíznych spotoch alebo na billboardoch pozdĺž ciest.

Digital

Áno, áno, slovo digitálny znie trochu zvláštne a väčšina z nás ho zas tak často nepoužíva. Teraz toto všetko môžete zmeniť, keď si kúpite legíny s digitálnou potlačou. Ponorte sa do hlbín fantasy a galaxy sveta. Táto potlač je skutočne fajn a zaujme pozornosť nielen vás, ale rozhodne aj ostatných.

Vždy padnúci zvierací motív

Všetkým dobre známy a milý je motív zvierat. Prekvapivo aj na legínach vyzerá skvele. Zebra, gepard, had alebo leopard. Nezáleží na tom, ktoré zviera je vaše obľúbené alebo ktorého sa štítite či bojíte. U zvieracích legín vám to môže byť jedno. Skvele zvýraznia vaše nohy i celkový dojem. Je to osvedčená klasika, s ktorou nikdy nemôžete šliapnuť vedľa.

Trochu priostríme! – Divoké potlače

Aj keď tomu možno neveríte, potlačí na legínach môže byť neskutočne veľa. Niekedy môžu byť skutočne až divoké. Pestré farby, nekonečné množstvo tvarov a tiež dobrých nápadov. Pri pohľade na nejaké vybrané kúsky sa vám naozaj môže až zatočiť hlava. Zahrajte si na rebelku a skúste to s divokými legínami. A nezabudnite nato, nechať ich vyniknúť!

A zase je tu gothic štýl

Ak si poriadne všímate, gothic štýl nás túto sezónu skutočne zamestnáva krásnym módnym oblečením a doplnkami. Legíny nie sú výnimkou, a preto si budete môcť vo vybraných obchodoch vybrať aj legíny s potlačou lebiek, kostier, krížov, pavúkov, alebo len pavučín. Väčšina týchto legín je čiernej farby, čo je veľká výhoda. Vieme predsa, že čierna zoštíhľuje a v legínach sa kilá navyše ľahko stratia. Bežte do nich!

Zdroje: www.polyvore.com www.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.