Najvyužívanejšie módne doplnky - Šály a nákrčníky

Najvyužívanejšie módne doplnky - Šály a nákrčníky

20. novembra 2012, trendy jeseň, zvieracie motívy, camouflage štýl, maskáčový štýl, nákrčníky, šály, jeseň 2012, zima 2012, gothic štýl, orient, jesenné farby, military štýl

Sponzorovanej odkazy:

Šály a nákrčníky sú všeobecne skvelým pomocníkom, a to predovšetkým v chladnejšom počasí, kedy nám pekne udržujú krk v teple, a nemalo by sa nám stať, že by nás mohla prepadnúť angína. V druhom rade sú šály a nákrčníky slušivým módnym doplnkom. Z každého outfitu dokážu urobiť niečo jedinečného. Veľkou výhodou je, že sú dostupné a môžete ich neobmedzene striedať. Ku každému modelu môžete mať iný.

V jesenných farbách

Je skvelé, že šály a nákrčníky idú ruka v ruke s trendmi daného obdobia, preto nemôžete byť nikdy out. Na jeseň samozrejme letia jesenné farby. Tento rok vládne vínová, tmavo zelená, zlate okrová, žltá, červená a farby kobaltu. Je perfektné, že všetky farby k sebe skvele ladia, a preto ich môžete kombinovať aj všetky naraz. Jeseň je predsa farebná, mali by sme s ňou teda ísť na jednej vlne.

Letia aj zvieracie motívy

Určite ste už v obchodoch zaznamenali zvieracie motívy. Všade sa to nimi len hemží, a to je len dobre! Tigrie, gepardie alebo zebrie motívy sú veľmi slušivé a nemusí sa v nich báť vyjsť žiadna žena. Na šatkách sa tieto motívy vynímajú skutočne dokonale. Hodia sa skôr k nejakému jednofarebnému druhu oblečenia. Zas to s tými zvieratami moc nepreháňajte. A hlavne spolu nenoste veľa zvierat naraz. Zebra by sa napríklad s GEPARDom veľmi nezniesla.

Camouflage štýl

Ďalším veľkým trendom je slušivý camouflage štýl čiže štýl maskáčový. Je jasné, že každému nemusí byť tento štýl po chuti, ale je veľmi pôsobivý. Keď chcete zvoliť trochu drsnejší vzhľad, maskáčové motívy a farby pre vás budú to pravé. Veľkým plusom je aj to, že sa mužom páči a všímajú si ho. Malo by sa za vami otočiť viac očí než je normálne zvykom.

Závan Orientu

Orient štýl je podľa mňa pre túto jeseň tiež skvele vybraný. Hrá všetkými farbami a nie je v žiadnom prípade nudný. Podľa farby vlasov si budete môcť zvoliť, či by mal byť váš šál či nákrčník ladený skôr do červených, oranžových, modrých, zelených alebo fialových farieb. Bude skvele vyzerať, keď necháte vyniknúť len to. Tento doplnok by bola škoda nechať splynúť s okolím.

Neposlušný gothic štýl

V poslednom rade je to gothic štýl, ktorý jeseni 2012 dominuje. Motívy lebiek a iných hrôzostrašných výrazov sa vám budú napríklad hodiť, ak slávite sviatky Halloweenu. Ak si tento štýl obľúbite, nákrčníky a šatky budete môcť využívať aj inokedy. Tmavé farby, predovšetkým čierna, pristane každej žene a šatka s motívom lebky všetko skvele doplní. Budete ho môcť zladiť s gothic šperkami, ktorých všade nájdete tiež veľa. Náušnice, dlhé náhrdelníky, náramky či prstene.

Zdroje: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii doplnky.