Kolekcia Maison Martin Margela pre H & M odhalená!

Kolekcia Maison Martin Margela pre H & M odhalená!

13. novembra 2012, Maison Martin Margela, H & M, Maison Martin Margela pre H & M, Maison Martin Margela for H & M

Sponzorovanej odkazy:

Ak patríte medzi tých, ktorí netrpezlivo čakajú na výsledok ďalšej z mnohých spoluprací medzi svetovými návrhármi a populárnou high street značkou H & M, už čoskoro sa dočkáte. 15. novembra sa v obchodoch H & M a aj na e-shope objaví kolekcia od módneho domu Maison Martin Margela, ale už dnes sa môžeme pozrieť, ako ona tak očakávaná kolekcia bude vyzerať. Práve dnes totiž H & M zverejnilo na svojich stránkach kompletnú reklamnú kampaň aj produktové fotografie.

Každá spolupráca H & M so špičkovým návrhárom je zaujímavá, ale vždy sa dá tak trochu predpovedať ako bude ona kolekcia vyzerať. Tentoraz to až tak jednoznačné nebolo, pretože Maison Martin Margela je obchodný dom, ktorý si vždy ide svojou a veľmi originálnou cestou, a tak bolo celkom zložité urobiť si o tejto kolekcii nejakú predstavu. Už od oznámenia tejto spolupráce však bolo jasné, že sa tentoraz bude jednať o niečo trochu viac okrajové, pretože návrhy MMM sú veľmi avantgardné, futuristické a skrátka nie pre všetkých, ako tomu bolo napríklad u Versaceho alebo Jimmyho Choo.

Avšak rovnako tak ako Donatella Versace aj návrhári domu MMM vzali do ruk návrhy najikonickejších kúskov z dielne tejto značky a prepracovali ich tak, aby boli prístupnejšie širšej klientele, ale stále za dodržiavania techník a filozofie MMM. Každý model má tak zvláštnu etiketu, na ktorej je napísané z akej sezóny a kolekcie kus pochádza.

Ak budem hovoriť o kolekcii konkrétnejšie, naozaj musím zdôrazniť, že kolekcia Maison Martin Margela pre H & M nebude pre všetkých. Jedná sa o zvláštny mix medzi futuristickými tvarmi, módou ďalekého východu a výrazné sú aj prvky z doby viktoriánskej. Dámske kabáty a svetre sú naozaj oversized, nohavice široké, legíny trblietavé a šaty pripomínajú zase tógy z doby antickej. Pánska kolekcia MMM je na tom, podľa môjho názoru, o trochu lepšie a zdá sa byť nositeľnejšia. No, ale posúďte sami, či má cenu sa na kolekciu Maison Martin Margela do H & M 15. novembra pozrieť.

Viac na http://www.hm.com/ … rtinmargiela

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.