Nastygal jeseň 2012

Nastygal jeseň 2012

17. novembra 2012, zvieracia potlač, kvetovaná potlač, nastygal, jeseň, peplum, šaty, sukne

Sponzorovanej odkazy:

Všade sa derú na povrch jesenné kolekcie. Ani kalifornský online e-shop Nastygal nie je výnimkou. Tam teraz majú síce úplne iné počasie ako u nás, ale móda sa dá prispôsobiť rôznym požiadavkám a podmienkam. Tešiť sa môžete prevažne na kvetované a zvieracie potlače, šaty a sukne zvané peplum a pozornosť venujeme aj šatám s prestrihmi – či už na chrbte, bokoch alebo hrudi. Čítajte pozorne, jesenná kolekcia Nastygal práve začína!

Kvetovaná POTLAČ

Kalifornia je kolískou hippies, a tak je tunajšia móda dosť poznamenaná touto subkultúrou. Kvetované potlače, tak nesmrteľné a stále sa vracajúce, vládnu aj v tejto jesennej kolekcii. Tipom číslo jedna sú určite kvetované nohavice. Tými jednoducho zabodujete na plnej čiare. Ku kvetovaným nohaviciam obliekajte jednofarebný top alebo blúzku, aby dojem z celkového outfitu nepôsobil preplácane. Kvetovaným šatám určite tiež nepoviete nie. Tie využijete na rande, do mesta, na svadbu, v zime aj v lete. Tu stačí pár drobných doplnkov – náramky, prstienky, retiazku. A krása je na svete!

PEPLUM

Peplum je práve na módnom výslní a je veľmi populárne. Jedná sa o šaty či sukňu úzkeho strihu s decentným závojom (vo výške nad pupkom) po celom obvode pása, ktorý krásne zakryje drobné nedostatky, ako sú širšie boky alebo bruško. V tejto jesennej kolekcii dominuje predovšetkým čierna farba. Peplum je vysoko elegantné a urobí z vás dámu za každých okolností.

ŠATY S prestrihom

Akékoľvek sebemenšie odhalenie kože je veľmi sexy. Nastygal je drzá a hravá móda a predovšetkým je sexy, čo je hlavným mottom tejto značky. Preto v jesennej kolekcii narazíte na módne kúsky ako šaty s prestrihmi na chrbte, bokoch či hrudi. Opäť prevláda čierna farba. Trúfnete si?

CHLPATÁ POTLAČ

Koľko sezón už sa zvieracia potlač nosí? To snáď ani nespočítáme. Je stále veľmi obľúbená a veľmi ženská. Aby sme to upresnili – pre jeseň bola zvolená predovšetkým potlač šeliem. Či už sa jedná o leoparda, tigra, leva alebo pumu – v tomto outfite skrátka zažiarite. Je na vás, ktorý z módnych kúskov si zaobstaráte – kabát, svetrík, nohavice, kraťasy či top. My dávame určite palec hore. Buďte rovnako divoká ako šelma!

Zdroj: Nastygal.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.