Statement náhrdelníky sú tohtoročnou nutnosťou!

Statement náhrdelníky sú tohtoročnou nutnosťou!

24. novembra 2012, náhrdelník, statement náhrdelník, veľké náhrdelníky, šperky, trendy, jeseň 2012, 2012, zima 2012, doplnky

Sponzorovanej odkazy:

Určite nie je potrebné zdôrazňovať dôležitosť šperkov, veď ktorá žena by ich nemilovala. Dnes sa zameriame na súčasný trend jesene a zimy 2012 – statement náhrdelníky, teda výrazné a veľké šperky. Dodajú úplne nový vzhľad obyčajným čiernym šatám, oversized svetru či bielej blúzke, skrátka každému jednoduchému kúsku vo vašej skrini. Keďže sa ale jedná o tak výrazný prvok, je potrebné poznať pár tajomstiev, ako ho nosiť tak, aby vyzeral vskutku fantasticky!

Výrazné náhrdelníky vyzerajú úžasne, originálne a okamžite sa stanú dominantou outfitu. Preto myslite hlavne na to, aby sa so žiadnym iným kúskom „nebili“. Riasenie, naberané ramená, volány alebo napríklad príliš divoké potlače nevyzerajú v kombinácii so statement náhrdelníkmi príliš dobre a môžu pôsobiť preplácane. Naozaj stačia jednofarebné šaty či hladká blúzka, tento šperk im totiž dodá veľkú dávku zaujímavosti.

Pokiaľ ide o farby, tu máte v podstate voľnú ruku. K malým čiernym bude krásne sedieť výrazný náhrdelník snáď akejkoľvek farby. Ak je však vaše oblečenie v pestrejších odtieňoch, ako je napríklad oranžová alebo ružová, zlaďte s ním aj farbu vášho statement náhrdelníku, výsledok bude stáť za to!

Aby tento šperk patrične vynikol, vyčešte si vlasy do copu alebo drdolu. Ak ich necháte rozpustené, nevadí, ale prečo nenechať nádherný šperk žiariť?

Je skvelou správou, že si tento rok môžeme vybrať z naozaj mnohých štýlov. S nástupom barokového trendu sa objavila spústa náhrdelníkov v tomto duchu, ponúka sa aj tribal štýl, stále in sú aj najrôznejšie sfarbené kamienky a úžasne vyzerajú aj náhrdelníky vo vintage duchu. Čo sa týka tvarov, zvoliť môžete klasické geometrické obrazce, ale trendy je aj abstraktný vzhľad.

A kam pre tieto elegantné, štýlové a hravé šperky vyraziť? Vo svojej ponuke ich majú napríklad obchody značky Zara alebo Stradivarius.

Zdroj: www.stradivarius.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.