Oživte svoj outfit farebnými pančuchami!

Oživte svoj outfit farebnými pančuchami!

22. novembra 2012, dámske pančuchy, vzorované pančuchy, pančuchy, farebné pančuchy

Sponzorovanej odkazy:

Máte rada ženský štýl obliekania a aj v chladnejšom počasí rada nosíte sukne a šaty? Potom je pochopiteľné zvoliť dostatočne teplé punčochy. Musíte uznať, že hoci sú tie priehľadné alebo čierne univerzálne, sú celkom nudné. Skúste teda váš outfit presvietiť, zariskujte a kúpte si farebné!

V zime je vonku ponuro, väčšina ľudí sa totiž halí do tmavých kabátov, pretože sa v nich cíti najlepšie. Aj vy ste tento prípad?

Kúpa nového kabátu je pomerne drahá vec, určite ich nemáte toľko, aby ste ostatne ostatných oslňovali každý deň novým štýlom. Aj s jednoduchým ale môžete vyzerať zakaždým inak. Investície do rôznofarebných pančúch váš rozpočet nijako neohrozia, zaobstarať si ich môžete asi od 3 eur a vyššie. Ak sa vám zapáčia, nájsť ich môžete napríklad v predajniach značky Lindex, Bershke, H & M alebo v eshope Asos.com.

Neznamená to ale, že musíte do ulíc vyraziť v neónových ružových alebo zelených pančuchách, zabodujete napríklad aj s tlmenými tónmi. Ak chcete byť trendy, kúpte si pančuchy vo farbách, ktoré tento rok najviac vedú – vínovej, kobaltovej, petrolejovej a fľaškovo zelenej alebo v tradičných jesenných farbách ako tehlová alebo horčicová. Aj keď vás ale očarí viac červená, určite sa vo vašom šatníku nestratí. Tmavé a matné odtiene pančúch navyše vyzerajú luxusne.

Nie je pravda, že biele pančuchy sa hodia len pre malé dievčatká a lolity, dovoliť si ich môžete aj vy.

Staviť môžete aj na vzorované, napríklad kvetované pre romantické duše, s geometrickými obrazcami alebo s aztéckym motívmi.

Bojíte sa príliš farebných kombinácií? Dobre bude vyzerať, ak farebné pančuchy doplníte o jednofarebný outfit, skúsiť môžete napríklad čierne šaty a kobaltové pančuchy. Budete vyzerať elegantne a žensky.

Vybrať si môžete z dvoch druhov, je len na vás, či stavíte na priesvitné alebo klasické nepriesvitné. Vašu voľbu ale prispôsobte príležitosti, na jeseň a v zime asi bude lepšie zvoliť druhú možnosť.

zdroje: polyvore.com, asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.