New Yorker zimná kolekcia 2012

New Yorker zimná kolekcia 2012

25. novembra 2012, zimná kolekcia New Yorker 2012, bundy New Yorker, kabáty New Yorker, AMIS zima 2012, Smog 2012

Sponzorovanej odkazy:

Značka New Yorker sa zameriava na mladistvú módu, ktorá ponúka dostatočné množstvo hravosti, trendov, ale tiež basic kúskov. Toto cenovo dostupné oblečenie a doplnky sú dnes tak obľúbené, že na uvedenie novej kolekcie vždy čaká veľké množstvo zákazníkov. Zimná kolekcia 2012 si zakladá na kontrastoch farieb, jednoduchosti a pochopiteľne trendoch. Nechýbajú teda veľké pletené svetre, šály aj legíny, objavujú sa parky aj vlnené kabáty a stretávame sa aj s punkovými prvkami.

New Yorker ponúka výhradne vlastné značky. Sú to: AMIS, Smog, Fishbone, Fishbone Sister a značka spodnej bielizne Censored.

Dámska kolekcia New Yorker zima 2012

Takmer každá z nás si obľúbila pohodlnú módu vyťahaných svetrov a legíny. Stačí ich doplniť o členkové topánky, maxi šál a vyraziť do ulíc. Ak vám práve taký štýl vyhovuje, určite si zájdite zimnú kolekciu New Yorker prezrieť.

Pleteniny sú všade, kam sa pozrieme. K dostaniu sú ako veľké pletené svetre, tak aj úzke roláky. Vo farbách dominuje šedá, béžová, krémová a ďalšie temnejšie odtiene. Avšak na druhej strane na pultoch neprehliadneme bordó farbu, horčicovú či vínovú.

Oblečenie sa kombinuje v jemných kontrastoch. Bez problému si môžeme zvoliť šedý outfit, ktorý oživíte doplnkami vo výrazných farbách.

Dámske bundy New Yorker sa pýšia jednoduchým a veľmi moderným prevedením s prihliadnutím k maximálnej funkčnosti. Zakúpite predovšetkým dlhšie pérové kabátiky.

Stále ešte nevymizol trend zvieracej potlače a svoju neprehliadnuteľnosť zdobia najmä legíny a kabelky.

Pánska kolekcia New Yorkom zima 2012

Páni síce zvieraciu potlač v radoch pánskej kolekcie nenájdu, ale aj oni sa môžu tešiť z kontrastov tlmených odtieňov farieb s farbami výraznými.

Svetre a košele sú túto zimu číslo jeden. „Farmárska“ flanelová košeľa s kockou alebo silnejší pletený sveter s výstrihom, to sú módne kúsky pre zimné obdobie. V obchodoch New Yorker zakúpite tento rok bundy aj kabáty.

Bundy sú športové v modernom lesklom prevedení, prípadne ľahko kopírujú štýl heritage v podaní parky.

Na bundách s veľkou kapucňou nesmie chýbať kožušina. Kabáty majú originálne detaily (napríklad zapínanie) a dobre kopírujú postavu. Ani pánska móda sa nezaobíde bez teplých šálov a nákrčníkov.

www.newyorker.de

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.