Správna chvíľa na trendy svetre jeseň /zima 2012

Správna chvíľa na trendy svetre jeseň /zima 2012

19. novembra 2012, retro svetre, maxi svetre, trendy svetre, dámske svetre, cvoky na ramenách, svetre s kamienkami, jeseň / zima 2012, svetre s golierom, sveter s obrázkom

Sponzorovanej odkazy:

Táto sezóna si s módnymi trendmi veľmi vyhráva. Len v obyčajných svetroch ich môžeme nájsť nespočetné množstvo. Dalo by sa povedať, že svetre sú tento rok tým najväčším módnym hitom. Kto ich dnes nenosí, je úplne out. Nájdeme ich vo všetkých obchodoch na každom rohu. Farebné, retro, so vzormi, zapínacie, maxi, s rolákom .. Až nám z nich ide hlava okolo. Teraz sa zameriame na tie najtrendovejšie z nich.

Cvočky na ramenách

Určite ste tento trend už zaregistrovali. Je celkom nevšedný a mnoho z vás môže dosť vydesiť. Móda je ale móda, a preto by sme ho nemali odsudzovať. No cvočky na ramenách na huňatých svetroch môže byť predsa len niečo krásneho. Perfektne vám samozrejme zvýraznia ramená. Je to jediné miesto na vašom tele, na ktoré sa cvočky zameriavajú. Ženské ramená sa považujú za veľmi atraktívne. Pozrite sa napríklad na modely módneho návrhára Beyoncé a Lady Gaga Thierryho Muglera – široké ramená, štíhly pás a široké boky.

Golier

Tiež veľmi nevšedný je u svetrov golier. Pôsobí archaicky a možno aj smiešne. Dá sa s ním ale dosť vyhrať. Na svetri veľmi nezáleží, módne značky sa zamerali predovšetkým na golier. Môže byť malý a nevýrazný alebo naopak dosť veľký a zreteľný na prvý pohľad. Niekedy je krajkový alebo doplnený lesklými kamienkami. Pôsobí dosť kontroverzne, čo nemusí byť vždy na škodu.

Veľké obrázky

Mnoho tohtoročných svetrov budú zdobiť obrovské vpletené obrázky. Môže vám pripadať, že čím viac je obrázok absurdnejší, tým je sveter viac in. A nebudete sa mýliť! Naozaj je to tak. Svetre ála sveter so sobom Bridget Jones budú tento rok v kurze. Takže zvieratá, smajlíci, lebky, kvetiny alebo srdiečka? Čo u vás vyhrá?

S kamienkami

Veľmi pôvabné, ale tiež dosť nepraktické budú trendy svetre s kamienkami. Budú sa vám síce zatrhávat za každý kus oblečenia, ktorý k nim priblížite, ale budete v nich vyzerať dobre a nevšedne. Kamienky na svetroch môžu byť rozhádzané ledabolo alebo môžu vytvárať rôzne obrazce. Dôležité je, že sa budete blyštiť, trblietať a možno aj svietiť.

Zdroje: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.