Nenechajte si uniknúť trendy! / Deichmann jeseň 2012

Nenechajte si uniknúť trendy! / Deichmann jeseň 2012

18. novembra 2012, čižmy, tenisky, šnurovacie topánky, na kline, členkové topánky, Deichmann, Deichmann kolekcia, kolekcia, topánky, obuv, jesenná obuv, jeseň 2012, trendy jeseň

Sponzorovanej odkazy:

Nájsť tie pravé topánky na jeseň nie je ľahká záležitosť. Musia byť pohodlné, kvalitné, odolať dažďu a samozrejme aj štýlovo vyzerať. Trendy v oblasti topánok pre tohtoročnú jeseň 2012 nám ponúkli naozaj pestrý výber, pretože sa môžeme obuť do klasických čižiem a členkových topánok, elegantných vysokých podpätkov, štýlových klinov, topánok na šnurovanie alebo do pohodlných tenisiek. Medzi najviac trendy farby tejto sezóny sa radí vínová, tmavo modrá, šedá a béžová, nechýba však ani klasická čierna. Všetky tieto možnosti môžete nájsť v obchodoch značky Deichmann, ktorá sa môže pochváliť nielen širokou ponukou obuvi, ale napríklad aj veľmi priaznivými cenami.

Členkové topánky

Jedným z najobľúbenejších typov topánok na jeseň sú bezpochyby členkové topánky. Ani vysoké, ani nízke, skrátka tak akurát, hodia sa ako k nohaviciam, tak aj k sukni a vyzerajú dobre s podpätkom aj bez neho. Pre tohtoročnú jeseň skúste členkové topánky so šnurovaním, je to horúci trend!

Na kline

Vedľa spomínaného šnurovania sú ďalším veľkým hitom jesene 2012 klinky. Objavujú sa taktiež u členkovej obuvi, ale napríklad aj u čižiem. Zaručujú oveľa väčší komfort ako podpätky a vyzerajú neuveriteľne štýlovo. Často sú vyrobené zo semišu a značka Deichmann ich ponúka v mnohých trendy odtieňoch, akými sú béžová, vínová, šedá alebo tmavo modrá.

Tenisky

Ak podpätky nie sú nič pre vás, pokojne zostaňte u svojich obľúbených tenisiek. Deichmann ich má v ponuke naozaj veľa a vybrať si môžete nielen z množstva farieb, ale aj potlačí. Skúste napríklad leopardí alebo imitáciu hadej kože!

Čižmy

V zime sa bez nich nezaobídeme, ale na jeseň sa tiež hodia. Reč je samozrejme o čižmičkách. Deichmann ich do svojej ponuky zahrnul naozaj veľa. V obchode na vás čakajú klasické čižmy s prackami, zdobené kožušinkou, na kline aj na podpätku, vysoké aj nižšie. Aké si vyberiete vy?

Zdroje: http://www.deichmann.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.