Nohavice na jeseň oblečú nové farby

Nohavice na jeseň oblečú nové farby

16. novembra 2012, farebné rifle, Zara, Tally Weijl, Pull & Bear, Bershka, petrolejová, vínová, kráľovská modrá, farby, farby jesene, jeseň 2012, trendy, nohavice, rifle, džínsy

Sponzorovanej odkazy:

Iste vášmu oku neunikla náhla rôznorodosť čo sa farebnosti nohavíc a džínsov týka. Už dávno nevídáme iba trochu monotónne odtiene modrej či klasiku v podobe čiernej a šedej. V posledných mesiacoch sa rozmohol trend farebných nohavíc a naplnil tak ulice pestrou škálou najrôznejších odtieňov. Kým na jar sme obliekali predovšetkým neóny a iné výrazné farby, jeseň priniesla tóny úplne nové, neopozerané a iste vás poteší, že aj nositeľné a dobre kombinovateľné. Aké že to sú?

Petrolejová

Trend petrolejovej modrej, alebo ak chcete zelenej, k nám prišiel už minuloročnú zimu a ujal sa natoľko, že ide s nami aj do tohtoročnej sezóny. Tento odtieň vďaka svojmu tmavšiemu ladeniu sadne každému a vyzerá skvele so sivou, slonovinovou a mnohými ďalšími tónmi.

Vínová

Odtieň červeného vína tento rok vídame snáď na všetkom, nohavice a rifle nevynímajúc. Rozumie si nielen s neutrálnymi farbami, ale skúsiť môžete aj kombináciu s už spomínanou petrolejovou.

Kráľovská modrá

Royal blue, čiže kráľovská modrá, je ďalším veľkým hitom tohtoročnej sezóny. Táto výrazná, neprehliadnuteľná a štýlová farba skvele vynikne v kombinácii s čiernou, s ktorou pôsobí kontrastne.

Mnoho tvárí ružovej

Ďalšou farbou, ktorá si svoje miesto na nohaviciach a rifliach tohtoročnú jeseň vydobyla, je ružová vo všetkých svojich odtieňoch. Objavuje sa od jemnej baby pink cez fuchsiovú a vibrujúcu ružovú až k odtieňom fialovej.

Červená

Ak vám nesedí spomínaná vínová, obliecť sa môžete aj do najrôznejších variant červenej. In je ako výrazná červená, tak i krvavo červená.

Kam pre farebné nohavice?

Pre rifle a nohavicetrendy farbách jesene sa môžete vydať napríklad to obchodov Tally Weijl, Zara, širokou ponukou oplýva aj Bershka alebo Pull & Bear. Ceny riflí sú navyše aj veľmi priaznivé, pohybujú sa už od 25eur, a tak si určite nenechajte šancu rozžiariť jeseň farbami utiecť!

Zdroje: www.pullandbear.com , www.bershka.comwww.tallyweijl.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.