Dámske svetre na jeseň 2010 / Zahrejte sa štýlom!

Dámske svetre na jeseň 2010 / Zahrejte sa štýlom!

16. decembra 2010, Dámske svetre, prepínacie, dlhé, maxi svetre, kardigany, rolák, H & M, Mango, Topshop, Berhska, Orsay

Sponzorovanej odkazy:

K sychravým jesenným dňom patria neodmysliteľne a jednoznačne teplejšie svetre. Okrem funkcie „zahrievacej“ však môžu plniť aj funkciu estetickú. A pretože jeseň je už u nás v plnom prúde a nebude dlho trvať a bude u nás aj pani biela zima, poďme sa pozrieť do raja všelijako farebných i strihaných dámskych svetrov. Na ponuky dámskych svetrov sa pozrieme do obľúbených butikov Mango, Orsay, Topshop, Bershka aj H&M. V krásnom svetre prežijete aj vy jeseň svojich dní. Už vám totiž nebude dlhšie vadiť, že sa vonkajšia teplota pohybuje niečo málo okolo nula stupňov Celzia. Vy totiž budete zabalená do štýlového a príjemne hrejivého dámskeho svetra.


Svetre Topshop

V módnom butiku Topshop objavíte skutočne pestrú škálu Topshop dámskych svetrov. Vybrala som však len jeden typ svetrov, a to svetre dlhé. Hodia sa k legínam a vysokým podpätkom a čižmám nad kolená. Vyberať môžete z rôznych vzorov, moderné budú zvieracie vzory (hlavne tie leopardie), ale vertikálne prúžky a jednofarebné modely. Ak nemáte radi obliekať si svetre cez hlavu, môžete si vybrať dámske zapínacie svetre čiže kardigany. Ak máte radšej menej výraznejšie farby, potom sa pre jeseň inšpirujte napríklad touto šesticou vkusných a štýlových svetrov Topshop.


Svetre Orsay

Cenovo prístupnejšie ponuku modelov svetrov nájdete v populárnych butikoch nemeckej značky Orsay. Okrem dlhých alebo zapínacích dámskych kardiganov, si môžete vybrať zo svetríkov s rolákom či moderných a obľúbených pletených kratších svetrov strihaných pod prsia. Butiky Orsay budú správnou voľbou aj pre tie z vás, ktoré milujete svetre s krátkymi rukávmi.


Svetre Mango

Pestrý výber z dámskych svetrov vám ponúka aj módna spoločnosť Mango. Ostatne ako inak. Okrem jednofarebných a kratších, tu môžete objaviť aj strihovo dlhší sveter takmer s „retro“ vzormi. Ak milujete pestré farby, zaobstarať by ste si mohli potom napríklad zapínací sveter v ostrom tóne farby červenej. Zaujímavé je, že väčšina výstrihov je okrúhlych. Aký výstrih preferujete vy?


Svetre Bershka

Sériu dlhých trendy dámskych svetrov nám predstavujú aj obľúbené butiky Bershka. Sú teplé, niektoré pestro vzorované, iné huňaté, všetky sú však štýlové a neuveriteľne pohodlné.


Svetre H & M

A nesmieme tiež zabudnúť na butiky H & M, ktoré pre nás pripravili pestrú (doslova pestrú) škálu dámskych svetrov. Z nich si nemožno nevšimnúť dlhý zapínací kardigan, pestré huňaté maxi svetre s rolákom, prúžkované úzke svetre na telo (s ktorým si môžete zladiť kľudne i váš šál), sveter so sexy spadnutým ramenom. Jeseň v H & M je proste čarovne farebný, prúžkovaný a huňatý. K takýmto svetrom značky H & M si stačí obliecť legíny a obuť šnurovacie topánky s kožušinkou na podpätkoch a trendy outfit máte na svete. S H & M je všetko dokonale štýlové. Inak to totiž táto módna spoločnosť ani nevie.


Z prehliadkových mól

Modely dámskych svetrov a kardiganov, môžeme samozrejme okrem „obyčajných“ butikov uvidieť aj na prehliadkových mólach. V akých kombináciách nám je ukazujú preslávení módni návrhári? So sukňou, s mini kraťasmi, s elegantnými šatmi, ale aj samostatne.


Zdroj: www.orsay.de, www.topshop.com, www.mangoshop.com, www.nymag.com, www.hm.comwww.bershka.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.