Jesenná kolekcia Humanic je plná trendov

Jesenná kolekcia Humanic je plná trendov

10. novembra 2012, kolekcia Humanic jeseň, topánky Humanic, kabelky Humanic

Sponzorovanej odkazy:

Bez topánok značky Humanic si už mnohí z nás nevedia predstaviť svoje nákupy. Pravidelne objavujeme v týchto obľúbených predajniach obuv na každodenné nosenie, veľmi trendy obuv a tiež obuv od známych značiek. Humanic na sebe neustále pracuje a rozširuje sortiment tak, aby boli zákazníci čo najviac spokojní. Jesenná kolekcia tento fakt úplne potvrdzuje.

Humanic pre jeseň 2012 nachystal jednoduché pánske aj dámske topánky na bežné nosenie, nezabudol ani na extravaganciu a trendy, ktorým prichádza na chuť čoraz viac módnych nadšencov a ak hovorím o trendoch, nesmieme zabudnúť na špeciálnu vintage kolekciu.

Humanic roztáča tobogán plný originálnych nápadov, štýlov a trendov. Poďme sa na ňom s chuťou zviezť.

Dámska kolekcia Humanic jeseň 2012

V prvom rade si pripomeňme aktuálne trendy. Obľúbené sú kované špičky topánok, zdobenie cvočkami a zipsami a v neposlednom rade aj metalické farby.

Hoci stále nájdeme farbu nude a iné tlmené tóny, jeseň je tento rok farebná a značka Humanic to veľmi dobre vie. Nebojí sa výrazných motívov ani iných doplňujúcich prvkov.

Pokiaľ ale hľadáte striedmejšiu obuv pre všedný deň, ste v obchodoch Humanic tiež správne. V žiadnej kolekcii nechýbajú jednoduché lodičky, členkové topánky alebo čižmy.

My ženy rady ladíme ku kupovanej obuvi priamo aj kabelku. Humanic ponúka elegantné aj športové kabelky a tašky. Ale keď je jeseň tak príjemne hravá, prečo nevyskúšať niečo nové? Nebojme sa kontrastov a zdanlivo nezlučiteľných kombinácií. Doby, kedy kabelka musela dokonale ladiť s obuvou, sú už preč.

Pánska kolekcia Humanic jeseň 2012

Páni by v kolekcii Humanic určite nemali prehliadnuť tenisky na vyššej platforme, ktoré sú jedným z hitov sezóny. A pre jedincov, ktorí si potrpia na štýlovosť a trendy, je tu kolekcia Heritage. Tá obsahuje najmä kožené členkové topánky. Nechýbajú ani semišové topánky – nízke aj členkové. Ostatne semiš patrí tiež medzi jeden z trendov jesene 2012.

Ani muži by sa rozhodne nemali obávať farieb. Značka Humanic skrýva medzi klasickými farbami aj topánky v moderných výrazných farbách (napríklad oranžová, bordová, modrá).

Humanic jeseň 2012 prináša kolekciu plnú trendov a zároveň komfortných modelov pre každú príležitosť.

www.shoemanic.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.