Koktejl štýlov a vzorov /Lindex jeseň 2012

Koktejl štýlov a vzorov /Lindex jeseň 2012

14. novembra 2012, Lindex, jeseň 2012, jesenná kolekcia, oblečenie, jesenné oblečenie, doplnky

Sponzorovanej odkazy:

Hoci všade čítame, že tohtoročná jeseň sa nesie v znamení farieb, veľa značiek sa držalo stereotypu v podobe čiernej a šedej a prakticky na nich nové kolekcie založili. To však neplatí o švédskej značke Lindex, ktorá sa naopak rozhodla dať tohtoročnej jeseni veľmi farebný a veselý kabát. Jej kolekcia rozhodne nevonia nudou a je pestrou zmesou rôznych štýlov i neprehliadnu­teľných potlačí a vzorov. Necháte sa jej originálnymi a nevšednými kombináciami okúzliť aj vy?

Farieb a vzorov sa netreba báť!

Nechýba tu snáď žiadna z hlavných farieb sezóny – v kolekcii vládne kráľovská modrá, sýto oranžová, najrôznejšie odtiene červenej, nechýba vojenská khaki farba, ani trendy vínová. Okrem toho ale kolekcia vyniká obrovským množstvom najrôznejších potlačí. Od tých kvetinových, ktorých trend trvá už od jari, cez zvieracie až po rôznorodé abstraktné vzory alebo potlače inšpirované východom.

Nájdite svoj štýl!

Z kolekcie Lindex jeseň 2012 si vyberie snáď každý! Obsahuje totiž aj veľké množstvo štýlov. Či už preferujete jednoduchú eleganciu, ležérnosť, army štýl, alebo sa chcete obliecť ako rocková diva, u Lindex si prídete na svoje.

Pletenina v hlavnej úlohe

Ako už tomu v chladnom období býva, vyhľadávame hrejivé kúsky oblečenia, ktoré nepustia mráz k nášmu telu. Do popredia sa tak dostávajú pletené kúsky, a to predovšetkým svetríky, cardigany a šály.

Druhá koža

Rovnako ako pletené veci nemôžu v kolekcii chýbať kožené prvky. Ide totiž o jeden z hlavných hitov sezóny, a tak sa môžeme tešiť na kožené sukne, šaty aj bundičky, ktoré zaručujú chic vzhľad.

Hrejivé doplnky

Ďalšou pre jeseň a zimu úplne nepostrádateľnou vecou sú rukavice, čiapky, šatky, šály a nákrčníky. Lindex ponúka naozaj veľký výber týchto doplnkov, ktoré nielen že rozžiaria a oživia váš outfit, ale zároveň nás udržia v teple. Ak je váš jesenný kabát čierny alebo šedý, máte vo výbere hrejivých doplnkov takmer voľnú ruku a môžete si dovoliť snáď všetky farby a vzory. Ak váš kabátik hrá farbami, zjednoťte outfit pomocou šálu v neutrálnej farbe.

Zdroj: www.lindex.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.