Nová farba jesene - kobaltovo modrá!

Nová farba jesene - kobaltovo modrá!

7. novembra 2012, modrá, kobaltová, kobaltovo modrá, tmavo modrá, kabáty, bundy, jeseň, jesenné trendy

Sponzorovanej odkazy:

Večery už bývajú chladné, počasie daždivé a nálada často pochmúrna. Čím si zlepšiť náladu? Bežte na nákupy, výklady obchodov totiž zapĺňajú jesenné kolekcie, nové trendy a nové módne farby. Máte rada modrú? My rozhodne áno. Modrá farba má veľa podôb – tyrkysová, bledo modrá, navy, blankytne modrá a mnohé ďalšie. Dnes sa zameriame na kobalt odtieň modrej, pretože ten je na jeseň veľmi in. Radovať by sa mali hlavne blondínky, ktorým tento odtieň veľmi pristane. Nadšené budú tiež hlavne tie z vás, ktoré majú rady eleganciu a klasický štýl obliekania. Tu rozhodne zabodujete.

S čím nosiť kobaltovú? Najviac táto farba vynikne, keď k nej oblečiete bielu alebo čiernu. Zároveň budete pôsobiť elegantne a na prvý pohľad si vás každý všimne. Ak chodíte rada oblečená štýlovo elegantne – namaľujte si pery červeným rúžom. Trendom jesene sú bundy a kabátiky v predĺženej dĺžke. Do spoločnosti odporúčame klasické puzdrové šaty v dĺžke nad kolená alebo dlhé šifónové šaty. Obuť k nim môžete napríklad čierne lakované lodičky, ktoré práve tiež zažívajú obrovský boom. Vo voľnom čase iste uvítate voľnejší svetrík alebo top, ktorý sa skvele dopĺňa s džínsami. Ako som už spomínala, nadšené budú prevažne milovníčky elegancie. Kobaltovo modrá je sama o sebe dosť výrazná farba, hoci je tmavá. Nebýva príliš zdobená a keď už potlač – tak iba zvierací motív či kohútia stopa. Je to chladná farba a hodí sa skvele do daždivých jesenných dní.

Kobaltová je obľúbená severská farba. Preto tak skvele vyzerá na kabátoch, teplých jesenných bundách, šáloch a čiapkach a zároveň jej nechýba šmrnc a glanc. V zime sa bude nosiť tiež. Viete si snáď predstaviť lepšiu farbu ako kobaltová, ktorá by tak dokonale ladila so snehom a pripomínala blížiace sa Vianoce?

Zdroje: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.