Baťa jeseň 2012

Baťa jeseň 2012

29. októbra 2012, Baťa jeseň, jesenná kolekcia Baťa

Sponzorovanej odkazy:

Na novú kolekciu Baťa, sa sezónu za sezónou teší veľká skupina fanúšikov. Nikdy nechýbajú aktuálne trendy, klasická obuv, outdoorová obuv a tiež špeciálne nové kolekcie s ponukou originálnych kúskov. A ako je tomu na jeseň 2012?

Iste už sa mnohí obhliadame po poriadnych topánkach, ktoré si hravo poradia s nepriazňou počasia. Medzi ideálnu voľbu patria členkové topánky. V kolekcii Baťa jeseň 2012 sa stretávame s bohatou ponukou kotníčkových topánok. Prevažne sú na nich umiestnené zaujímavé detaily v duchu aktuálnych trendov. Medzi materiálmi sa objavuje koža, semiš a syntetika.

Členkové topánky Baťa

Pánske členkové topánky od značky Baťa zastanú v botníku hravo v úlohe „topánok do nepohody.“ Majú často tlmené farby v odtieňoch hnedej alebo v prevedení klasickej čiernej.

Ani elegancia v ponuke Baťa nesmie chýbať. Vyskúšať môžete napríklad elegantné pánske členkové topánky v jednoduchom prevedení. Topánky majú mierny podpätok a pretiahnutú špičku. Sú úplne ideálne pre kombináciu s biznis módou.

Dámske členkové topánky ponúkajú neuveriteľný výber. Nájdeme členkové topánky so šnurovaním na podpätku, na výraznej platforme alebo len s nízkou podrážkou.

Hitom jesennej sezóny je oranžová farba, prípadne tehlová. Obuv takej farby zvýrazní celý outfit. Len sa zostáva rozhodnúť, či si zaobstarať lodičky, topánky na platforme alebo čižmy.

Opomenúť nemôžeme tiež cvočky a rôzne retiazky. Takýto trend nesmie v ponuke Baťa tiež chýbať.

Trendy a moderné kolekcie Baťa

V týchto kolekciách prináša značka vždy obuv pre bežné, ale aj príležitostné nosenie. Je nevyhnutné brať do úvahy fakt, že nie každá obuv je určená pre denné nosenie. Módna obuv je vytváraná pre výnimočné udalosti a rozhodne jej každodenné nosenie neprospeje. Voľme teda s rozvahou, či chceme kúpiť topánky na párty alebo na každodenné nosenie.

Občas sa podarí nájsť príjemný kompromis – originálnu obuv, ktorú môžeme vziať so sebou na večierok aj na potulky mestom.

Zdroj: www.bata.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.