Semišové kabelky - krásne na dotyk i na pohľad

Semišové kabelky - krásne na dotyk i na pohľad

15. decembra 2010, semišové kabelky, Humanic, www.shopstyle.com, Ralph Lauren, strapce, semišový materiál, listové, semiš

Sponzorovanej odkazy:

Hladké na dotyk, krásne a štýlové na pohľad. Aj také dokážu byť semišové kabelky. Práve semiš patrí medzi trendy materiály tejto jesennej a zimnej sezóny. A to nielen, čo sa oblečenia týka, ale aj v prípade módnych doplnkov, ako sú topánky alebo kabelky. V dnešnom článku sa zameriame práve na kabelky. Pozrieme sa na semišové kabelky nielen do butiku Humanic, ktorý nájdeme aj v Českej republike, ale aj na semišové kabelky luxusného módneho domu Ralph Lauren. Okrem toho sa na ne pozrieme do božského online butiku s výberom najprestížnejších svetových značiek, do online obchodu www.shopstyle.com a na záver si ukážeme aj niekoľko semišových krások ozdobený jedným moderným prvkom. Akým, sa dozvieme už za malú chvíľu.


Humanic

Spoločnosť Humanic, ktorá patrí poslednou dobou medzi často vyhľadávané módne siete s rôznym sortimentom doplnkov, ponúka plno štýlových kabeliek vrátane tých semišových. Medzi semišovým kabelkami tu môžete nájsť jednoduché kabelky bez zdobenia, ale aj kabelky s elegantnými prackami. Štýlová aj praktická bude semišová kabelka, ktorú môžete nosiť ako na lakti, tak aj cez rameno, pretože je navyše vybavená ďalším praktickým opaskom.


Ralph Lauren

Modely semišových kabeliek Ralph Lauren majú síce jednoduchý design, napriek tomu sú veľmi exkluzívne a zaujímavé. Elegantné farby dotváraejú dokonalý vzhľad, rovnako ako niektoré typy úch. Samotný módny dom Ralph Lauren udáva vo svete high fashion štýly aj trendy a býva považovaný za prestížnu značku. Semišová kabelka Ralph Lauren preto znamená prepych a luxus.


Shopstyle

Inšpirovať sa výberom luxusných semišových kabeliek môžete aj na internetovej stránke "www.shopstyle.com. Dostanete sa tu priamo do kabelkového, semišového raja. Nájdete tu kabelky rôznych módnych značiek ako miu miu, Alexander McQueen a ďalšie. Okrem kabeliek na rameno a na lakeť, tu nájdete i štýlové semišové brašne, semišové kabelky s módnym řetízkovaným opaskom, ale aj štýlové semišové listové kabelky. Všimnúť si môžete aj apartného zdobenia, ako sú pracky, zipsy alebo mašlička. Ako sami vidíte, aj semišové kabelky sa vyrábajú v mnohých farbách, nielen v klasickej čiernej. Naopak. Svoj outfit si skvele osviežite práve kabelkou v inej farbe. Ponuka internetového servera www.shopstyle.com je veľmi pestrá a priamo stvorená pre získanie inšpirácie pre váš nákup. Skutočnou módnou trefou tohto obdobia budú práve kabelkové tašky, ktoré sa hodia ako k členkovým topánkam, tak k lodičkám, ale i k obyčajným teniskám.


Semišové kabelky so strapcami

Ozajstným módnym hitom súčasnosti je zdobenie v podobe strapcov. Strapce sa nosia na modeloch oblečenia, na obuvi, sú nimi však tiež ozdobené aj kabelky. Práve v spojení so semišovým materiálom budú potom také kabelky naozajstným módnym skvostom. So semišovú kabelkou so strapcami tak môžete prežiť vašu indiánsku jeseň (a samozrejme budú moderné i ostatné ročné obdobia). Okrem maxi kabeliek si môžete zaobstarať aj štýlové listové kabelky so strapcami. Tie potom môžu byť rôzne dlhé. Extrémne dlhé znamená extrémne moderné.


So semišovú kabelkou budete za módnu hviezdu číslo jeden za každej okolnosti. Či už si ju kúpite v akomkoľvek butiku, vedzte, že chybu rozhodne neurobíte.

„Zdroj“: www.shoemanic.com. www.ralphlauren.com, www.shopstyle.com, Hemer / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.