S vyberanou kolekciou prichádza tento rok na jeseň aj Reserved!

S vyberanou kolekciou prichádza tento rok na jeseň aj Reserved!

5. novembra 2012, módne farby, gothic štýl, kvetované vzory, univerzitný štýl, Reserved, jeseň 2012, jesenné bundy, jesenné trendy, dámska móda, pánska móda

Sponzorovanej odkazy:

Na Slovensku veľmi obľúbená a finančne dostupná móda predávajúca pánske, dámske i detské oblečenie, šperky, topánky a doplnky, to je Reserved! Aj keď je táto značka u nás veľmi známa, veľa obchodov sa tu nenachádza. Kto ale bude chcieť, vždy si k nej cestu nejakým spôsobom nájde. A to by som tiež všetkým odporúčala, pretože tohtoročná jesenná kolekcia je veľmi nevšedná a podobnú nikde inde nenájdete. Predstavíme si dámske a pánske kolekcie so všetkými ich trendmi. O detskej móde Reserved sa môžete dočítať v jednom z našich článkov – Myslíme aj na tých najmenších! – Detská móda jeseň 2012.

Dámska kolekcia

Ako je z názvu jasné, kolekcia Reserved nie je len tak hocijaká. V dámskej kolekcii sa môžeme nechať unášať módnymi 70. a 80. rokmi. Vládnuť bude predovšetkým ležérny štýl. Teda voľné tričká, svetre aj košele.

šatách od Reserved si tiež možno budete myslieť, že ste zaspali dobu, ale táto móda je teraz novým hitom, takže sa jej prestaňte báť.

Klasické jesenné bundy a saká by nás nemali nejako prekvapiť. Sú veľmi obľúbeným módnym kusom, ktorý sa dá na jeseň skvele využiť.

Ak nie ste veľmi na experimentovanie, nemali by ste si teda vyberať nohavice v obchode Reserved. Čakajú vás totiž farby, vzory, nevšedné strihy i materiál.

Doplnky vám budú perfektne ladiť s oblečením od značky Reserved. Málo z nich ale s oblečením od inej značky. Vycibrený vkus, je vycibrený vkus.

Dámske trendy

Reserved sa snáď najviac zo všetkých ostatných dostupných módnych značiek sústredila na módne trendy tejto jesene. Svoju kolekciu si rozdelila na štyri časti. Prvou z nich je kolekcia nazvaná Relaxed Voyager, v preklade niečo ako Uvoľnená cestovateľka. Aj keď neviem, koľko ľudí na jeseň cestuje, trend à a uvoľnená cestovateľka je pôsobivý. Farby, do ktorých je ladený, lahodia oku. Perfektne kombinovateľná biela, hnedá, béžová a žltá sa musí zapáčiť snáď všetkým.

O jemnom gothic trende už sme tento rok písali a ani Reserved naňho nezabudol. Tento štýl je veľmi slušivý a svojím spôsobom aj sexi. Čierna farba je síce smútočná, ale rozhodne pristane každej z nás.

Poison garden trend by nám mal pripomínať jedovatú záhradu. Tak ako cestovanie, tak aj kvety a všetko ostatné so záhradou spojené sa moc do jesennej kolekcie nehodí, ale tak prečo by nie, že? V kvetovanom oblečení môžeme zaspomínať na jar či ju netrpezlivo vyčkávať.

Ďalším trendom potom budú farby, a to v kolekcii Jewel Tones čiže drahokamové tóny. Nájdeme tu najmódnejšie farby sezóny, ktorými sú vínová, tmavo zelená, zlato okrová a tiež kobaltové odtiene. Reserved kombinuje odlišné farby a látky.

Pánska kolekcia

Pánska kolekcia je absolútnym opakom tej dámske. Na jeseň budú ženám vládnuť štýly starších rokov a mužom naopak rokov prítomných a možno aj budúcich. V prvom rade je to takzvaný univerzitný štýl, ktorý tento rok pofrčí. Čo znamená, že sa budú nosiť svetríky s výstrihom do V, košele, saká, šatky a upnuté nohavice. Tento štýl si už mnoho mužov obľúbilo, pretože veľmi dobre vyzerá a je v mnohých prípadoch príjemný na nosenie.

Ďalej sa potom pánska kolekcia značky Reserved ani toľko nemení. Vzhľad oblečenia bude aj naďalej mladistvý. Slušať bude ale aj starším mužom.

Zdroje: www.reserved.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, kabelky a tašky, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.