GEOX - moderné topánky, ktoré myslia na naše zdravie

GEOX - moderné topánky, ktoré myslia na naše zdravie

8. novembra 2012, obuv Geox, Geox

Sponzorovanej odkazy:

Niekedy si hovoríme, že vysoké podpätky so sebou nesú nemilú úlohu boľavých nôh alebo aj chrbta. Avšak isté udalosti vyššie podpätky priamo vyžadujú, a tak občas ku kúpe nepohodlnej obuvi pristúpime. Komfortná topánka sa pochopiteľne neodvíja iba od podpätku, ale aj od celkového spracovania – sklonu topánky a predovšetkým materiálu.

Kvôli dizajnovému spracovaniu sme ochotné riskovať aj naše zdravie. A to platí u žien aj mužov. Zlá obuv môže viesť k deformácii nohy, často trpia hlavne prsty nôh a päta. Nevhodný materiál a zle dezinfikovaná obuv zase prinášajú priaznivé prostredie pre plesne. Na trhu je ale značka, ktorá sa snaží ponúknuť pohodlnú a zároveň modernú obuv. Jedná sa o značku GEOX.

Topánky GEOX – topánky, ktoré dýchajú

Sám slogan značky hlása jednu z najdôležitejších informácií, a to priedušnosť obuvi. Potenie nôh a nepríjemné opuchy sú preč. Navyše dámske topánky na podpätku GEOX sú navrhované s dobrým sklonom a stabilným podpätkom.

Zakúpiť je možné aj balerínky a topánky s otvorenou špičkou, ale držme sa teraz jesennej kolekcie. Tá sa nesie v duchu najväčších trendov, a tak vyberáme najmä z veľkého množstva kotníčkových topánok, vídame potlač hadej kože, semišové lodičky a zabudnúť nesmieme ani na prvok zipsov.

Zipsy zdobia tento rok topánky aj oblečenie a tešia sa naozaj veľkej obľube. GEOX ich ponúka ako funkčné alebo ako len ozdobný prvok. Trendy sú tiež „lakovky“ či kombinácie materiálov. Výrazná špička je k videniu u všetkých veľkých svetových návrhárov.

Asi každá žena v jesenných dňoch zápasí s problémom štýlových a zároveň pohodlných čižiem. Najlepšie so stabilným podpätkom a neutrálnou čiernou farbou. Áno, také GEOX ponúka a navyše so všetkými vyššie uvedenými vlastnosťami, ako je dobrý sklon, stabilný podpätok a výborná priedušnosť. Avšak okrem čižiem nájdeme v predajniach GEOX topánky bez podpätku v modernom prevedení.

Pánske topánky GEOX pre každý deň

Muži si väčšinou kupujú menšie množstvo párov topánok ako ženy, a preto ešte viac kladú dôraz na kvalitu a pohodlie. GEOX prináša pánske topánky v perfektnom prevedení a pre každú príležitosť. . 

Niektoré modely sú viac športové, iné spoločenské a nájdu sa aj neutrálne kúsky, ktoré sa ľahko kombinujú s akýmkoľvek oblečením.

Doprajme svojim nohám to najlepšie. Dobrá starostlivosť a kvalitnú obuv majú vplyv na náš celkový zdravotný stav. Teraz môžeme taký komfort spojiť s moderným dizajnom vďaka topánkam GEOX.

Zdroj: www.geox.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.