Oversize oblečenie - obrovský hit novej sezóny

Oversize oblečenie - obrovský hit novej sezóny

3. novembra 2012, oversize, over-sized, oblečenie, dámske oblečenie, trendy 2012, jeseň 2012, oversize svetre, oversize nohavice, oversize kabáty

Sponzorovanej odkazy:

Podľa zažitých módnych pravidiel by nám oblečenie malo predovšetkým perfektne padnúť. Súčasný horúci trend oversize, v preklade „nadmerný“, nám ale velí pravý opak, teda obliekať sa do oblečenia, ktoré je nám veľké. Zdá sa vám to čudné? Pri správnom kombinovaní bude výsledok stáť za to! Poďme sa teda smelo obliecť do nadmerných kabátov a voľných nohavíc, tento článok vám poradí, ako na to!

Oversize kabáty

Jedným z kúskov oblečenia, na ktorom sa oversize trend prejavil najviac, sú kabáty, pončá a kožuchy. Max Mara, Jil Sander, Chloé, Kenzo, Michael Kors, Donna Karan – všetci a mnohí ďalší návrhári svoje kolekcie o tento hit neukrátili a prinášajú vám tak veľkú dávku oversize inšpirácie. Výhodou je, že vám v takom množstve látky bude zaručene teplo a vďaka dĺžke oversize kabátov nehrozia prechladnuté obličky a žiadne ďalšie následné problémy. Ak máte strach, že tieto kabáty nepôsobia za mak žensky, doplňte ich o úzke nohavice alebo puzdrové šaty a sukne. Vytvorí sa tak kontrast, ktorý bude vyzerať štýlovo!

Oversize svetre a kardigany

Rovnako ako oversize kabáty ste si v obchodoch mohli všimnúť aj obrích svetrov a kardiganov. A rovnako ako u kabátov aj u nich platí fakt, že vyzerajú perfektne v kombinácii so skinny džínsami alebo napríklad legínami. Nebojte sa u oversize svetrov ani vzorov a farieb! Ak sa vám zdá sveter či kardigan príliš voľný, opášte sa!

Oversize nohavice

Voľné, široké a pohodlné – také sú oversize nohavice. Hodia sa navyše pre všetky dámy, ktoré sú so svojimi nohami nespokojné, skryjú totiž takmer všetky nedostatky.

Otáznik pre malé ženy

Pravdou je, že tento trend bohužiaľ nie je pre každého. Malé a drobné ženy často v oversize oblečení pôsobia akosi „utopene“ a snáď s výnimkou veľkých svetrov je pre nich tento trend nelichotivý. Rovnako tak nemôžete očakávať, že by vás tento trend opticky zoštíhlil.

Hoci možno oversize trend nepôsobí na prvý pohľad až tak lákavo, jedná sa doslova o veľký hit, ktorý vás urobí neprehliadnuteľnou.

Zdroj: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.