Farba tohtoročnej jesene? Rozhodne smaragdová!

Farba tohtoročnej jesene? Rozhodne smaragdová!

27. októbra 2012, listové kabelky, dámske šaty, plesová sezóna, tanečné, jeseň 2012, smaragdová, dámska móda, topy, dámske kabelky, šperky, nohavice, lodičky, saká, jesenné bundy

Sponzorovanej odkazy:

Farbou tohtoročnej jesene, na ktorú by ste nemali rozhodne zabudnúť, bude smaragdová! Možno to znie trochu divne. Zelenú veľmi na jeseň nikde neuvidíme. Skôr tak hnedú, červenú, oranžovú a žltú, ktoré sú predovšetkým farbami každej jesene. Možno práve preto. Vo smaragdovom oblečení môžete s veľkým predstihom vítať jar či sa lúčiť s letom. Tak alebo tak, farba je to skutočne veľmi ojedinelá a určite sa vám bude páčiť.

Topy

Topy budú potrebné určite aj na jeseň, a to predovšetkým tie smaragdové. Krásna zelená farba vo všetkých odtieňoch sa bude skvele vynímať na vašom tele. Odporučila by som ju možno viac dámam so svetlými vlasmi. Ženy s tmavšími vlasmi budú musieť voliť svetlejšie doplnky, aby sa v smaragdovej nestratili.

Nohavice

Smaragdové nohavice sú tak trošku „vodvaz“. Nie každý si na ne trúfne. Ak to s nimi predsa len skúsite, tak neoľutujete. Možno sa na prvý pohľad zdajú odpudzujúce, ale na ten druhý, sú skvelým módnym kúskom do vášho šatníka, ktorý by vám nemal, a to predovšetkým v tejto sezóne, chýbať.

Šaty

Vo väčšine miest je už tanečná v plnom prúde, ale onedlho tu máme plesovú sezónu, na ktorú bude dobré sa poriadne pripraviť. So smaragdovými šatami pôjdu prípravy jedna báseň. Na plese potom budete zaiste kráľovnou, pretože smaragdová sa bude medzi nudnou čiernou a inými konzervatívnymi farbami vynímať.

Saká a bundy

Na jeseň , ale aj teraz už trochu prituhlo, a preto bude potrebné nejaké tie vrstvy naviac. Sačká sú tento rok rovnako tak ako minulý rok v kurze. Aj keď sa radia medzi spoločenské kúsky, nosiť ich môžete aj k ležérnemu outfitu. Vyzerať budete zakaždým božsky. Ale ani smaragdové bundičky nezostanú bokom. Vyzerajú tiež veľmi pôvabne a zaručene vás prekvapia.

Topánky

Možno ste ešte nikde nevideli alebo ste sa skôr zle rozhliadali, ale smaragdové topánky určite niekde zoženiete. Ak sa rozhodnete ladiť svoje módne doplnky do tejto farby, bude potrebné si v tej istej farbe opatriť aj topánky. Zle nebude vyzerať ani celý smaragdový outfit od hlavy až k päte.

Kabelky

Najdôležitejšie sú pre nás dámy kabelky. Sú potrebné v každej sezóne, a preto vám ich prinášam aj v módnej jesennej smaragdovej. Áno, sú trochu nezvyčajné, ale veľmi pekné. Ohromia vás aj ľudí vo vašom okolí. Stavte sa!

Šperky

Keď sa povie smaragdová farba, všetci vieme, že jej názov pochádza od nádherného zelenkavého kameňa, ktorý nesie názov smaragd. Je veľmi prenikavý a zaujme každého. Ako šperk vyzerá skvostne a dá sa zohnať aj za prijateľnú cenu. Napodobeniny vyzerajú ale rovnako dobre a zaobstaráte ich lacnejšie. Väčšina ľudí, ktorí sú laici, rovnako nič nespozná a vy im môžete tvrdiť, čo chcete.

Zdroje: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, kabelky a tašky, šperky a hodinky a topánky, obuv.