Romantická kolekcia Intimissimi jeseň 2012 s Viktoriánskym nádychom

Romantická kolekcia Intimissimi jeseň 2012 s Viktoriánskym nádychom

30. októbra 2012, Intimissimi, spodná bielizeň, jesenná kolekcia, sexy bielizeň, podprsenky, nohavičky, nočné košieľky, svadobné bielizeň, bielizeň pre nevesty

Kým v lete vládli spodnej bielizni výrazné a neónové farby, kvetinkové potlače a mnoho ďalších vzorov, s jeseňou sa vracia elegancia, tlmenejšie odtiene a čipka. Perfektnou ukážkou je kolekcia značky Intimissimi pre jeseň 2012, ktorá sa nesie v romantickom duchu a obsahuje v sebe viktoriánsky nádych. Spodná bielizeň novej kolekcie tejto talianskej značky pôsobí neodolateľne zvodne a luxusne a určite tak nadchne ženy aj mužov!

Jesenné tóny, ktoré si zamilujete!

Ako som už písala vyššie, v jesennej kolekcii sa krikľavých odtieňov nedočkáte. Namiesto toho vás privíta čierna, perleťová modrá, svetlo ružová, telová, slonovinová alebo aj čisto biela a sivá.

Neodolateľné zdobenie

Hoci sa pár hladkých podprseniek aj nohavičiek v kolekcii nájde, úplne prevláda najrôznejšie zdobenie. Sexy čipka, malé kamienky, hravé mašličky, priesvitné časti – to všetko dodáva kolekcii punc elegancie a výnimočnosti.

Podprsenky: vyberte si z mnohých farieb a strihov

Kvalita, padnúci strih a elegantný vzhľad nechýba podľa mojich skúseností podprsenkám Intimissimi nikdy. U tých z jesennej kolekcie si môžete vybrať z rozmanitých strihov, veľkostí alebo napríklad aj formu a veľkosť vypchávok. Nájdeme tu klasický strih podprsenky, balkonetku, trojuholníčkovú podprsenku a tiež podprsenku bez ramienok, a to aj v elegantnom krajkovom prevedení.

Klasické, tangá, alebo francúzske?

Ak to nie je z nadpisu jasné, reč je samozrejme o nohavičkách. Aj tie sa totiž v kolekcii objavujú v mnohých strihoch a vybrať si tak môžete skrátka podľa toho, aký vám vyhovuje najlepšie. K novej podprsenke totiž nové nohavičky samozrejme patria.

Štýlová aj v spánku

Ani oblečenie na noc by sa nemalo podceňovať, obzvlášť keď je v ponuke toľko krásnych nočných košieľ, ako v jesennej kolekcii Intimissimi 2012. Priesvitné, čipkové alebo úplne jednoduché košieľky v jemných farbách vnesú do vašej spálne dávku luxusu a vám prinesú pocit výnimočnosti.

Jesenná nevesta

Keďže sú svadby aj na jeseň veľmi populárne, myslela značka Intimissimi aj na to a pripravila kolekciu svadobného prádla, v ktorej nájdeme veľa sofistikovaných ružovo- čiernych kúskov.

Zdroj: www.intimissimi.com

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.