Camouflage je opäť v kurze

Camouflage je opäť v kurze

26. októbra 2012, camo, camouflage, maskáčový vzor, camo potlač

Sponzorovanej odkazy:

Tento rok na jeseň sa budeme maskovať, je totiž v trende camouflage čiže camo trend. Jedná sa o digitálne vytvorený vzor skladajúci sa z odtieňov zelenej, pieskovej a šedej farby. Pôvodne sa mal tento kamuflážny vzor maskovať v prostredí púšte, v lesnom prostredí a v meste. Teraz spoločne s trendmi strihmi vytvára neprehliadnuteľný tren­d.

Kľúčom k vytvoreniu dokonalého outfitu je spárovať vzor s niečím neutrálnym a inak tomu nie je ani u camo potlače. Vzhľadom k tomu, že je kamufláž veľmi maskulínny vzor, môžeme ho podobnými prvkami dopĺňať alebo s opačnými kontrastovať.

Maskáčové tričko alebo top dokáže oživiť stále sa opakujúci outfit „tričko a džínsy“ a navyše je úžasnou alternatívou stereotypných potlačí kvetov, vtákov a vzorov divokých mačiek. Žiarivo pútavý je voľnejší top, na ktorom je vytvorený kamuflážny vzor z našitých flitrov.

Ak Vás desia objemné kapsáčové nohavice, určite ich vynechajte, pretože tie sú určené skôr pre pánov. Vám sa určite viac zapáčia maskáčové slimky alebo legíny.

Camo potlač nájdete aj na teniskách, je to zaujímavý doplnok, ktorý spĺňa funkciu trendu a zároveň nie je príliš výrazný. A ak ste si už zvolili maskáčový outfit, obujte si k nemu čierne alebo hnedé vysoké zaväzovacie topánky alebo aj lodičky na podpätku.

Absolútnou odvahou je spojenie trojštvrťových nohavíc s camo potlačou a ružovými lodičkami, k tomu si oblečte jednoduché tričko a tmavé sako.

Pre oblečenie s camo vzorom nemusíte hneď bežať do army shopu, ale stačí navštíviť najbližšie obchodné centrum. Camouflage trend vo svojej jesennej kolekcii ponúka napríklad Pull & Bear alebo Bershka. Nájdete tu ako bundy, tak aj topy, nohavice, legíny alebo aj topánky.

Pull & Bear

Známa značka Pull & Bear Vám vďaka svojej jesennej kampani tiež napovie ako tento trend nosiť. Kamufláž potlač sa dá kombinovať s univerzálnou čiernou, s džínsami, džínsovými kraťaskami, džínsovou bundou alebo, a to Vás možno prekvapí, aj s čipkou.

Bershka

Časť jesennej kolekcie Bershka je priamo nazvaná Military. Určite v nej nenájdete žiadne žiarivé farby, ale len tlmené odtiene šedej, khaki a hnedej. Všetky kúsky z kolekcie sa dajú veľmi jednoducho kombinovať s maskáčovým tričkami alebo nohavicami, ktoré sú tiež súčasťou kolekcie.

Zdroj: www.pullandbear.com , www.bershka.comwww.net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.