Camouflage je opäť v kurze

Camouflage je opäť v kurze

26. októbra 2012, camo, camouflage, maskáčový vzor, camo potlač

Sponzorovanej odkazy:

Tento rok na jeseň sa budeme maskovať, je totiž v trende camouflage čiže camo trend. Jedná sa o digitálne vytvorený vzor skladajúci sa z odtieňov zelenej, pieskovej a šedej farby. Pôvodne sa mal tento kamuflážny vzor maskovať v prostredí púšte, v lesnom prostredí a v meste. Teraz spoločne s trendmi strihmi vytvára neprehliadnuteľný tren­d.

Camouflage je opäť v kurze (http://www.luxurymag.sk)Camouflage je opäť v kurze (http://www.luxurymag.sk)Camouflage je opäť v kurze (http://www.luxurymag.sk)

Kľúčom k vytvoreniu dokonalého outfitu je spárovať vzor s niečím neutrálnym a inak tomu nie je ani u camo potlače. Vzhľadom k tomu, že je kamufláž veľmi maskulínny vzor, môžeme ho podobnými prvkami dopĺňať alebo s opačnými kontrastovať.

Maskáčové tričko alebo top dokáže oživiť stále sa opakujúci outfit „tričko a džínsy“ a navyše je úžasnou alternatívou stereotypných potlačí kvetov, vtákov a vzorov divokých mačiek. Žiarivo pútavý je voľnejší top, na ktorom je vytvorený kamuflážny vzor z našitých flitrov.

Ak Vás desia objemné kapsáčové nohavice, určite ich vynechajte, pretože tie sú určené skôr pre pánov. Vám sa určite viac zapáčia maskáčové slimky alebo legíny.

Camouflage je opäť v kurze (http://www.luxurymag.sk)

Camo potlač nájdete aj na teniskách, je to zaujímavý doplnok, ktorý spĺňa funkciu trendu a zároveň nie je príliš výrazný. A ak ste si už zvolili maskáčový outfit, obujte si k nemu čierne alebo hnedé vysoké zaväzovacie topánky alebo aj lodičky na podpätku.

Absolútnou odvahou je spojenie trojštvrťových nohavíc s camo potlačou a ružovými lodičkami, k tomu si oblečte jednoduché tričko a tmavé sako.

Pre oblečenie s camo vzorom nemusíte hneď bežať do army shopu, ale stačí navštíviť najbližšie obchodné centrum. Camouflage trend vo svojej jesennej kolekcii ponúka napríklad Pull & Bear alebo Bershka. Nájdete tu ako bundy, tak aj topy, nohavice, legíny alebo aj topánky.

Pull & Bear

Camouflage je opäť v kurze (http://www.luxurymag.sk)Camouflage je opäť v kurze (http://www.luxurymag.sk)Camouflage je opäť v kurze (http://www.luxurymag.sk)Camouflage je opäť v kurze (http://www.luxurymag.sk)

Známa značka Pull & Bear Vám vďaka svojej jesennej kampani tiež napovie ako tento trend nosiť. Kamufláž potlač sa dá kombinovať s univerzálnou čiernou, s džínsami, džínsovými kraťaskami, džínsovou bundou alebo, a to Vás možno prekvapí, aj s čipkou.

Bershka

Camouflage je opäť v kurze (http://www.luxurymag.sk)Camouflage je opäť v kurze (http://www.luxurymag.sk)

Časť jesennej kolekcie Bershka je priamo nazvaná Military. Určite v nej nenájdete žiadne žiarivé farby, ale len tlmené odtiene šedej, khaki a hnedej. Všetky kúsky z kolekcie sa dajú veľmi jednoducho kombinovať s maskáčovým tričkami alebo nohavicami, ktoré sú tiež súčasťou kolekcie.

Zdroj: www.pullandbear.com , www.bershka.comwww.net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.