Zažiarte ako hviezda v šatách Orsay / Šaty Orsay zima 2010/2011

Zažiarte ako hviezda v šatách Orsay / Šaty Orsay zima 2010/2011

14. decembra 2010, šaty, šaty do tanečných, plesové šaty, šaty na party, šaty silvester, Orsay, oblečenie Orsay

Sponzorovanej odkazy:

Tanečné párty sú v plnom prúde a úderom prvého novembra je už na čase vymýšľať outfity na vianočné a hlavne silvestrovské párty. Možno si hovoríte, že je ešte dosť skoro, ale určite je lepšie zohnať niečo teraz, ako potom na poslednú chvíľu behať po obchodoch a nakoniec zistiť, že už je všetko prebrané. V tejto chvíli máte ešte dosť veľkú šancu zohnať niečo presne podľa vašich predstáv a ak presnú predstavu nemáte, poďte sa teraz spoločne so mnou pozrieť za šatami a doplnkami, ktoré nám tento rok ponúka značka Orsay.

Značka Orsay je známa tým, že kladie dôraz na feminitu, a preto každoročne prichádza s krásnymi večernými šatami a koktejlkami, ktoré vám iste vydržia nejakú tú sezónu v šatníku, pretože Orsay vždy tvoria s ohľadom na nadčasovosť, ktorú spája s aktuálnymi trendmi.
Šaty Orsay môžete teda smelo využiť ako na vianočné posedenie či večeru s priateľmi alebo rodinou, či na silvestrovskú párty. Hodiť sa vám budú aj potom pri plesovej sezóne. Poďme teda už skutočne nahliadnuť, aké to šaty si pre nás značka Orsay tento rok pripravila.

Shine like a star

Ako vidíte, tento rok si dali dizajnéri značky Orsay naozaj záležať, všimnite si, ako dokonale prepojili staré s novým. Šaty sú inšpirované budoárovým štýlom, nechýba výstrihy a tento rok tak trendy čipka, a to i v podobe čipkovaných vložiek, ktoré odhaľujú chrbát. Prirodzene nechýbajú ani flitre, ktoré sú „must have“ každého šatníka a ktoré k silvestrovskému večeru proste neodmysliteľne patria. Čo sa týka farieb môžete vyberať medzi klasickými večernými farbami, ako je čierna, fialová, tmavomodrá, nechýba ani sexy kombinácia krémovej s čipkou, alebo priehľadnými prestrihmi a pod. I medzi strihmi sa dá vyberať, ak chcete asymetriu na jedno rameno, šaty s ramienkami či bez, sexy tesné alebo rozkošné s volánikmi? Ku všetkým šatám sa nakoniec môžete zladiť i s doplnkami ako mini kabelky a listové, náušnice, náhrdelníky a pod.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.