Sukne na jeseň? Rozhodne áno!

Sukne na jeseň? Rozhodne áno!

25. októbra 2012, sukne jeseň, dlhé sukne, peplum sukne, kožené sukne

Sponzorovanej odkazy:

Začínate rozmýšľať, čím obohatiť váš šatník na jeseň? Trendov je naozaj veľa a s mnohými z nich sme sa stretli už v časoch minulých, kedy módni velikáni prišli s novým prvkom, štýlom či strihom, ktorý ohromil celý svet. Jedným z nich je aj puzdrová sukňa, ktorej stvoriteľom nebol nikto iný, ako Christian Dior. A práve sukne dostávajú v jesennej sezóne veľký priestor, poďme sa teda pozrieť, aké sukne sa na jeseň 2012 budú nosiť.

Elegantné puzdrové sukne

Pencil skirt alebo tiež puzdrová sukňa – univerzálny kúsok šatníka vhodný najmä do prostredia kancelárií a obchodných rokovaní. Presne také sukienky rovného a úzkeho strihu sa objavujú v jesenných kolekciách značiek. Elegantné puzdrové sukne ponúka napríklad Zara v prevedení niekoľkých farieb a materiálov.

Puzdrové sukne už nepatria len do kancelárií a smelo sa začínajú kombinovať s teniskami alebo obyčajnými tričkami. Aj samotné spracovanie sukní dostáva nový rozmer – najmä ak sa jedná o potlače.

Netreba sa báť výrazných vzorov alebo napríklad prúžkov. Niekedy sa stretneme len s ozdobným prvkom, tým môže byť aj volánik peplum.

Dlhé sukne stále in!

Dlhé sukne sme znovu objavili už v lete, ale aj na jeseň si ich môžeme užívať ďalej. Nosia sa k nim pletené svetre, košele a členkové topánky. Využiť môžeme aj džínsové bundy alebo kožené KRIVÁKY. Dlhým sukniam stále dominujú skladané dlhé sukne.

Pestré jesenné sukne

Máte radi výrazné sukienky, originálne a nápadité? Potom sa vám jesenná kolekcia iste bude páčiť. Nájdeme v nich totiž sukienky vzorované, očkového strihu i strihu užšieho, nájdeme aj minisukne a kožené sukne.

Nechýba ani peplum obohatené o moderné potlače. Drobné volány, bodky aj barokové vzory. Z jesenných sukní si tento rok musí vybrať každý!

Sukne pre jeseň 2012 sú veľmi rozmanité. Neplatí jednotný strih alebo materiál. Priestor sa dáva bavlne, koži a pleteninám. Nosia sa minisukne, sukne pod kolená aj dlhé sukne. A ako sa kombinujú: Podľa fantázie a takmer so všetkým.

Zdroj: www.asos.com , www.zara.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.