Veľké lesklé kabelky hitom sezóny!

Veľké lesklé kabelky hitom sezóny!

18. októbra 2012, kabelky jeseň 2012, dámske kabelky, veľké kabelky, luxusné kabelky, značkové kabelky, trendy kabelky, kabelky, lesklé kabelky, Gucci, Michael Kors, Birkin, Hermes

Sponzorovanej odkazy:

Všade okolo nás sa začali objavovať veľké kabelky. Tento trend každá z nás iste víta, pretože do priestrannej kabelky sa zmestia všetky potrebné veci a určite aj niečo naviac. A iste ste si tiež všimli, že sa kabelky tiež veľmi často podobajú kabelkám známych značiek.

Kabelka po vzore Hermes Kelly alebo Birkin

Tamsinlondon

Kelly / Birkin

Veľká pevná kabelka so zámkom a ukrytým kľúčikom sa prvýkrát predstavila v roku 1930 a svoj ​​názov získala podľa monackej kňažnej Grace, ktorá kabelku o niekoľko rokov neskôr preslávila po celom svete. Podobný príbeh mala aj veľmi známa a všetkými dámami ospevovaná Birkinka, ktorá je mnohým z nás vo svojej originálnej verzii bohužiaľ nedostupná. A rovnako ako kabelka Kelly získala svoje meno podľa známej osobnosti, Jane Birkin.

Verím, že aj Vaše srdce zatúžili mať takú kabelku, podobne ako Victoria Beckham, ktorá ich má hneď niekoľko. A pretože sa falzifikátom oblúkom vyhýbame, môžeme si zaobstarať aspoň podobnú. Kabelka je jednoduchá a štýlová, hodí do práce alebo aj na pojednávanie. Konečne je to trochu niečo iné ako stále sa opakujúce kabelky na zips.

Kabelky v tvare Gucci

Mango

Gucci

Kabelka sa svojím tvarom radí medzi takzvané bowling bag. Oválny tvar dáva veľký priestor pre veľa a veľa vecí. Kabelka sa nedá nosiť cez rameno, ale len v ruke alebo na lakti, čo jej pridáva na elegancii. Okrem koženého prevedenia vyskúšajte tiež lakovanú verziu alebo krokodílí efekt.

Kabelka ako od Michaela Korsa

Mango a Reserved

Michael Kors

Kabelka je známa aj ako nákupná taška. Je to veľká jednoduchá taška, ale napriek tomu si v sebe zachováva prvky elegancie a s igelitkou sa nedá vôbec porovnávať. Obdĺžnikový tvar a pevné prevedenie tvorí spoľahlivú ochranu pre čokoľvek vo vnútri. Ucho je väčšinou krátke, takže sa dá nosiť v ruke alebo na lakti. Výnimkou však nie sú ani tašky s dlhším uchom cez rameno pre väčšiu pohodlnosť, ak by ste sa rozhodli pre potrebný väčší nákup. Zaujímavá je tiež kombinácia opasku a reťaze na uchu tašky.

Nezabudnite, že veľké tašky sa hodia viac pre denné nosenie a večer ich radšej vymeňte za malé listové kabelky alebo kabelky.

www.tamsinlondon.cz , www.mango.com , www.reserved.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.