Pánska kolekcia Pull and Bear jeseň 2012

Pánska kolekcia Pull and Bear jeseň 2012

25. septembra 2012, pánske košele, Pull and Bear, jeseň 2012, pánska móda, pánske svetre, pánske bundy, pánske kabáty, baseballové bundy, pánske šály, opasky

Sponzorovanej odkazy:

Pull and Bear je tu tento rok na jeseň aj s kolekciou pre mužov, ktorá sa podľa môjho názoru podarila oveľa viac, ako tá pre ženy, takže zbystrite. Uvidíte tu veľa príťažlivých trendov, ktoré vám zaručene spravia chuť. Pull and Bear je dostupná móda, po ktorej sa môžeme zháňať zatiaľ len v obchodnom centre Aupark v Bratislave.

Tričká a košele

Pánske tričká od Pull and Bear tento rok na jeseň celkom hrajú farbami. Značka dáva dôraz predovšetkým na potlače, ktoré sú väčšinou veľmi nápadné. Tým najobľúbenejším budú tento rok americké a anglické znaky, a to predovšetkým v štýle vlajok týchto štátov. U košieľ sa vsádza na klasiku. Prúžky a kocky asi nikdy neunavia nikoho z nás.

Džínsy

Džínsy Pull and Bear si musí zaručene obľúbiť každý chlap, pretože sú robené skutočne pre všetky typy mužov. Tieto rifle sú pohodlné, slušivé a veľmi dobre sa nosia. Nájdete ich vo farbách klasickej džínsovej modrej od svetlej až po tú najtmavšiu. Sú teda všestranné vo všetkých smeroch.

Mikiny, svetre a svetríky

Ďalšou skvelou podkolekciou je kolekcia mikín, svetrov a svetríkov pre pánov. Aj tu nájdeme veľa jesenných trendov, ktoré budú tento rok frčať. Sú to predovšetkým vzory na huňatých svetroch, ktoré sú nám veľmi dobre známe. A potom tiež svetre zapínacie, ktoré môžeme zapínať všetkými rôznymi spôsobmi.

Bundy

Pánske jesenné bundy Pull and Bear sa vám budú určite tiež páčiť. Vyberať budete môcť z ležérnych látkových, kožených alebo páperových búnd, alebo aj z búnd o niečo elegantnejších, medzi ktorými môžete objaviť aj krátke pánske kabátiky. Značka Pull and Bear nezabudla ani na módny trend ála baseballové bundy.

Módne doplnky

Medzi pánske módne doplnky zaradila značka Pull and Bear rukavice, šatky, šály a opasky. Všetky módne doplnky sú veľmi pekné. Mňa však najviac prekvapili opasky, ktoré sú doplnené veľmi neobvyklými vzormi, ktoré zaručene zaujmú vás, i napríklad tie, ktoré vám ho budú rozopínať. A za to tá investícia určite bude stáť.

Zdroje: www.pullandbear.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii doplnky a značky a značkové oblečenie.