Dámska kolekcia Pull and Bear jeseň 2012

Dámska kolekcia Pull and Bear jeseň 2012

20. októbra 2012, dámske saká, džínsy, barety, vesty, Pull and Bear, dámske oblečenie, módne doplnky, jeseň 2012, jesenné bundy

Sponzorovanej odkazy:

Značka Pull and Bear, ktorá je obľúbená predovšetkým medzi mladými ľuďmi, prichádza tento rok s jesennou kolekciou, ktorá je ako zakaždým skvelá! Zameriame sa predovšetkým na módu Pull and Bear pre ženy. Pozrieme sa na to, koľko trendov tu nájdeme a čím všetkým sa značka Pull and Bear nechala inšpirovať. Určite budete valiť oči!

Tričká, topy, košele a blúzky

Tak tie sa značke Pull and Bear naozaj podarili! Vsádza sa tu na striedmosť a jednoduchosť. Nenájdete tu teda žiadne krikľavo pestré farby, ale skôr len oku lahodiacu bielu, čiernu, béžovú alebo šedú. V kolekcii košieľ sa objavuje jeden z jesenných trendov, ktorým je army štýl. Košele vojenskej zelenej či klasickej maskáčovej farby. Každý si tu teda určite nájde to svoje.

Džínsy

Kolekcia džínsov je samostatnou kapitolou. Pull and Bear si túto jeseň ide „proste klasiku“. Džínsy sú väčšinou vo farbe modrej, tak ako ich všetci poznáme. Dĺžky sú tiež klasické, aj keď má Pull and Bear pre túto jeseň v zásobe aj džínsy, ktoré dosahujú iba dĺžky nad členky, čo pôsobí veľmi elegantne k topánkam na vysokom podpätku. Inak si značka s džínsami Pull and Bear moc nepohrala. Ide tu skôr o rifle, v ktorých by ste sa normálne báli vyjsť von. Ale čo. Móda je móda.

Vesty, bundy a saká

Vrchné diely oblečenia pre zahriatie od Pull and Bear, ani neurazia, ale ani nepotešia. Nájdu sa tu naozaj veľmi krásne kúsky, v ktorých bude radosť si niekam vyjsť a vymýšľať, čo si k nim vziať na seba. Naopak sú tu aj oblečky, u ktorých sa určite zastavíte, pretože nebudete vedieť, čo to je. U týchto druhov budete musieť byť veľmi zámožná alebo mať dosť módnych doplnkov, aby ste sa s nimi mohla skombinovať.

Módne doplnky

módnymi doplnkami sa u Pull and Bear roztrhlo vrece. Opasky, šatky, kabelky, barety aj šály už sa na vás tešia! Keď už vás nič iného z kolekcie Pull and Bear nenadchne, tak módne doplnky jednoducho musia! A to predovšetkým dámske kabelky, ktoré sú skutočne jedinečné.

Zdroje: www.pullandbear.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.